За втручання в роботу газових лічильників мешканці Буковини сплатять майже ₴270 тис. штрафу

ЕкономікаАндрій Стець, 19 квітня 20185271

Від початку року у Чернівецькій області виявлено 46 випадків втручання споживачів в роботу лічильників газу. Причетні до цих випадків люди оштрафовані на 270 тис. грн., повідомляє прес-служба ПАТ «Чернівцігаз».

Як розповіли у відомстві, втручання в роботу лічильників залишаються найпоширенішим видом крадіжок газу, який складає 80% від виявлених порушень серед споживачів газу. В І кварталі 2018 року зафіксовано 46 таких випадків. Нарахована сума збитків, завданих внаслідок втручання споживачів в роботу газових лічильників, склала 268,6 тис. грн. Щоправда, в порівнянні з аналогічним періодом минулого року кількість порушень зменшилася на 46 %.

Споживачі газу вдаються до небезпечних махінацій, таких як врізки в газопроводи. Так, в січні поточного року, в одному із сіл Заставніського району Чернівецької області було виявлено врізку в систему газопостачання.

«Подібними діями споживачі газу не лише порушують закон, а й наражають на небезпеку себе та оточуючих. Оскільки в місцях несанкціоновоного відбору природного газу ми часто виявляємо витоки, а це може стати причиною вибуху та призвести до фатальних наслідків. Натомість, радимо споживачам економити природний газ лише легальним шляхом», – пояснив головний інженер ПАТ «Чернівцігаз» Сергій Козар.

Розмір штрафних санкцій через несанкціоноване споживання газу визначається «Кодексом газорозподільних систем» та може коливатися від 20 до понад 200 тис. грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук