За знищену техніку бойовиків українським військовим виплатили 170,6 тис. грн

СуспільствоОльга Карабан, 17 квітня 20152830

Станом на 16 квітня військовослужбовцям Збройних сил України, які беруть участь в антитерористичній операції, цього року виплатили за знищену військову техніку противника 170,6 тис. грн, повідомили у департаменті фінансів Міністерстві оборони України.

Крім того, військовослужбовцям, які беруть участь в АТО, установлена надбавка за виконання особливо важливих завдань у розмірі 100% посадового окладу з урахуванням окладу за військовим званням та надбавки за вислугу років, інформує УНН.

Зважаючи на це, військовослужбовці з АТО отримають такі заробітні плати: командир батальйону (підполковник) - 13 916 грн, командир роти (капітан) - 12 474 грн, командир взводу (лейтенант) - 9 358 грн, головний старшина (старший прапорщик) - 9 390 грн, командир відділення (мол. сержант) - 6 780 грн, стрілець (солдат) - 5 778 грн.

У Міноборони також зазначили, що є окремі випадки затримки з виплати грошового забезпечення військовослужбовцям, які переміщуються на посадах (вибувають на лікування тощо). Це пов’язано з ускладненим обліком особового складу в зоні проведення АТО.

Нагадаємо, Кабінет міністрів 28 січня ухвалив рішення про збільшення грошового забезпечення військовослужбовців, які є учасниками АТО. Проектом постанови передбачається виплачувати:

— у двократному розмірі - грошове забезпечення військовослужбовцям, які беруть безпосередню участь в АТО, воєнних конфліктах;
— у трикратному розмірі - грошове забезпечення військовослужбовцям, які беруть безпосередню участь в бойових діях з моменту оголошення воєнного стану;
— 1000 гривень за кожну добу безпосередньої участі військовослужбовця в бойових діях;
— додаткову винагороду за знищення військової техніки противника.

Зокрема, за знищення автомобіля винагорода становить 10 мінімальних заробітних плат (12 тис. грн); танка - 40 мінімальних заробітних плат (48 тис. грн); реактивної системи залпового вогню - 50 мінімальних заробітних плат (60 тис. грн); бойового літака - 100 мінімальних заробітних плат (121 тис. грн).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук