«За зруйнований перинатальний центр треба судити, як за зраду батьківщини», - Квіташвілі

Міністр охорони здоров’я України Олександр Квіташвілі обурений, що ніхто не відповів за зруйнований Львівський обласний перинатальний центр. Про це він заявив сьогодні, 30 січня, під час прес-конференції у Львові.

«Мене бісить, що за це ніхто не відповів. За таке треба судити, як за зраду батьківщини, бо ці гроші могли піти на фронт. Нехай цю людину піймають, мільйонів десять він поверне, а потім його можуть відпустити. Мені нецікаво, що людину за таке просто посадять на 30 років», - заявив Квіташвілі.

Він також повідомив, що проблема із зруйнованим перинатальним центром була першою, яку представники обласної влади обговорили з ним під час сьогоднішнього візиту до Львова, і невдовзі буде знайдено варіанти вирішення цієї проблеми.

«Я ще не бачив центр, на жаль дуже багато таких недобудованих лікарень є. Я думаю, ми обов’язково знайдемо варіанти, як швидко це питання вирішити. Можливо якесь партнерство, щось придумаємо», - пояснив міністр охорони здоров’я.

Як повідомляв ZAXID.NET, у жовтні 2013 року Львівський обласний перинатальний центр на вул. Вашингтона, 6 у Львові розпочали реконструювати у рамках реалізації національного  проекту «Нове життя — нова якість материнства й дитинства», метою якого було створення впродовж 2010-2014 років 27 перинатальних центрів в усіх регіонах України.

За умовами проекту, реконструкція чи будівництво перинатальних центрів на 25% відбувалось за кошти бюджетів органів місцевого самоврядування, на 75% – за рахунок державного бюджету, приватних інвестицій та допомоги міжнародних організацій.

У травні 2014 постановою Кабміну №71 було призупинено фінансування проекту.

Щорічно у Львівському обласному перинатальному центрі, що на вул. Вашингтона, 6, надавали допомогу понад 8 000 хворих, проводили 3500-4000 пологів і близько 4800 операцій. З жовтня 2013 року він закритий на реконструкцію. 469 медиків та обслуговуючого персоналу відправили у вимушені відпустки. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук