Заблоковані на Донеччині фури з львівським сміттям повернулись нерозвантаженими

Водії розповідають, що всю дорогу боролись з «поліцейською облавою»

Головні новини Львова 24.03Христина Шевченко, Марта Ковальчук, 24 березня 2017, 20:25 1325 1

Водії вантажівок, які мали відвезти відходи на полігон у місті Покровськ Донецької області, повернулись у Броди. Їх зупинила поліція у Дніпропетровській і Донецькій областях і розвернула назад, хоча водії мали усі документи на транспортування вантажу. Перевізники розповідають: після того, як вони дають інформацію поліцейським, на них нападають так звані активісти.

Чотири львівські фури вже третій день стоять у Бродах, і не знають що робити далі. Їхня поїздка почалась 14 березня. Вантажівки везли львівське сміття на полігон біля міста Покровськ на Донеччині. Та вже на Полтавщині почалось щось дивне. Там поліція записала їхні номерні знаки і номери телефонів.

«У Дніпропетровській області до нас дзвонив поліцейський з чергової частини і питав, де саме ми перебуваємо і який населений пункт ми бачимо», ― пригадує водій сміттєвоза Роман Гусар.

Водій відповів поліції, де саме перебувають їхні фури. А потім за дивним збігом обставин саме там з'явились працівники дніпропетровської поліції, екологи і чоловіки спортивної зовнішності на двох автомобілях. Почали погрожувати, обмалювали машини балончиками і забрали автівку.

«Ми вас поб’ємо, поріжемо, колеса в машині проб’ємо і спалимо. Мені стало страшно, я вийшов з машини, а вони сіли у вантажівку і поїхали», – розповідає водій сміттєвоза Роман Гусар.

Поліція ж, за словами водія, просто стояла і дивилась. Вантажівку водій знайшов аж у центрі Дніпра. Окрім Романа, поліція зупинила вантажівку його колеги Володимира. У Донецькій області він зупинився на заправці випити каву, та відразу приїхала поліція.

«Почали писати ті всі протоколи і розвернули нас назад на Дніпро», ― каже водій фури Володимир.

Водії змушені були повернулись під конвоєм поліції у Броди на Львівщину. Хоча й мали накладні з місцем вивантаження і обсягом сміття. Перевізники ж кажуть: такі поліцейські рейди стали масовими.

«Найгірший варіант почався після Нового року. Тоді почалось жорстоке повернення, вантажівки перехоплювали по всій країні. Працівники поліції говорили мені, що мають усну команду зупиняти автомобілі з львівською реєстрацією», ― пояснює директор компанії-перевізника Руслан Деркач.

Тепер номери фур почали записувати вже у Львові на пунктах перевантаження, де перевантажують відходи зі сміттєвозів у вантажівки. Вже п’ятий день поспіль кожного вечора сюди приїжджають машини патрульної поліції і записують номерні знаки. За словами інспекторів, таку вказівку їм дали в управлінні. Потім ці дані вони передають своїм командирам.

Інспектор патрульної поліції Львова Мар'ян Шпитак підтвердив журналістам, що номери фур і справді записують. А причину пояснив так: «Зафіксовані випадки несанкціонованого викидання сміття, тому патрульна поліція для подальшого запобігання правопорушення записує номерні знаки, а також передає в інші області».

Перевізники припускають, що скидати сміття поза полігоном можуть недоброчесні приватники.

Тим часом водії фур, які повернулись у Броди, за кілька годин їдуть до Львова, де їм мають сказати, куди ж врешті завезти сміття.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук