SAEBOGlove – нова ера в реабілітації кисті руки в Україні

Новітній метод фізичної реабілітації SAEBOGlove відтепер доступний у Львові.

Суспільствореклама, 20 липня 20155240

«Це функціональна рукавиця, що допомагає працювати рукою людині, яка внаслідок неврологічних захворювань має порушення роботи кисті руки, – розповідає Ярополк Пшик, фізичний терапевт, директор львівського Медичного центру фізичної терапії та медицини болю «Інново». – Коли кисть не працює, людина не може самостійно розігнути її, відповідно не має змоги робити жодного захвату кистю. А це означає, що її рука не функціонує. SAEBOGlove це вирішує! Це рукавиця, яка допомагає людині розгинати усі пальці руки, відповідно дає змогу брати речі: від малих до великих. Якщо ми говоримо про побут, – це взяти шклянку з кавою, відчинити двері, взяти ніж – щось нарізати, взяти щітку для волосся – зачесатися, взяти зубну щітку – почистити зуби і так далі.

Відтепер ми кардинально змінюємо підхід у роботі з пацієнтами, які внаслідок неврологічних захворювань отримали гостре порушення роботи кисті. Адже окрім того, що під час занять з фізичної терапії ми працюємо з наслідками захворювання, тобто протидіємо обмеженню руху в кисті, лікті та плечі, ми, за допомогою SAEBOGlove, починаємо працювати з функцією руки. Ми починаємо згадувати з пацієнтами, як брати речі, як переставляти речі, відновлюємо навичку. Також формуємо у людини новий, правильний, стереотип руху. Бо робота кистю передбачає правильну роботу всієї руки, тобто і кисті, і ліктя, і плеча. Ми прогнозуємо, що тепер пацієнти повернуться до повноцінного життя, яке мали до хвороби, звісно, зі застосуванням рукавиці.

Коли пацієнт звертається до нас, ми підбираємо для нього індивідуальний розмір рукавиці. Пацієнт вчиться з нами застосовувати SAEBOGlove, а потім вільно користується цією рукавицею вдома. І потрібно розуміти вагу слова «вільно». Тому що якщо людина має певне рухове порушення, у неї порушується все навколо: її настрій, її емоції… Можливо, для когось цей приклад здасться смішним, але для нас з вами посолити пальцями їжу – це є елементарно, а для когось – це є виклик, який щоразу закінчується невдачею.

В США люди, які мали проблеми з кистю, завдяки SAEBOGlove, вже багато років насолоджуються життям. Зараз на наших людей це тільки чекає, тому це є гарна новина! І це важливо!»

Яна Мартиненко, лікар-невролог Медичного центру фізичної терапії та медицини болю «Інново»:

«Нарешті вже в Україні! В провідних центрах фізичної терапії існують цілі відділення реабілітації руки. Адже «рука» дозволяє максимально підвищити функціональність та самообслуговування пацієнта. У США використовують цю ортопедичну систему SAEBO вже більше 10-ти років. Особливо важливо використовувати SAEBO з ранніх етапів реабілітації, при тяжкій формі парезу (плегії). А найголовніше, що SAEBOGlove дозволяє тренуватися в домашніх умовах, відтак забезпечує систематичність фізичної терапії. Це сучасно та професійно!»

Покази до використання SAEBOGlove:

– неврологічні порушення, пов’язані з інсультом, пошкодженнями чи захворюваннями головного мозку, пошкодженнями спинного мозку; розсіяний склероз, синдром Гієна-Барре, аміотрофічний латеральний склероз та м’язова дистрофія;
– пошкодження нервів руки;
– параліч променевого нерву;
– звисання кисті або брак розгинання пальців.

Додаткова інформація за телефонами: 0981100188, 2535343

та на сайті:

innovo.lviv.ua

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук