Західні країни допомагають сирійським терористам, – МЗС Ірану

СвітОксана Панчишин, 7 травня 20134763
Західні країни допомагають сирійським терористам, – МЗС Ірану
фото texty.org.ua
Злочинні угруповання в Сирії

Іранська влада звинувачує західні країни, зокрема США, у сприянні терористичним угрупованням, які діють на території Сирії і використовують, зокрема, хімічну зброю.

Про це заявив офіційний представник МЗС Ірану Рамін Мехманпараст, передає РИА «Новости».

«Жертвами злочинів, які скоюють озброєні угруповання в Сирії, стають безвинні люди, які захищають свою країну і не готові співпрацювати з терористами. Жінки і діти в Сирії гинуть від різних видів зброї, зокрема хімічної, яка потрапляє до рук терористів за підтримки західних країн», – сказав Мехманпараст.

За словами іранського дипломата, «саме сирійська влада вперше запропонувала міжнародним органам розслідувати питання використання хімзброї на території своєї країни». Уряд Сирії заявляє, що повстанці 19 березня застосували хімічну зброю в провінції Алеппо. Опозиція стверджує, що урядові війська застосували її у Хомсі торік у грудні. 6 травня спецкомісія ООН з розслідування порушень прав людини в Сирії заявила, що не має у своєму розпорядженні прямих доказів фактів застосування у країні хімзброї якоюсь зі сторін конфлікту.

Нагадаємо, ООН не має прямих доказів застосування в Сирії хімічної зброї.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 3

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • Про тероризм “богообраних” і їх псів штундів й пільсудчиків на Україні: 7 травня 2013, 22:23

  2.Об'єднавчий чинник.
  Етнічний і віросповідний.

  3.Зовнішнє спостереження і прослуховування.
  Це здатність терористів підключатися до охоронних систем (зокрема зовнішнього відеонагляду) з комерційних і приватних будівель їх членів. І з тих де охоронну систему монтували їх люди. Таксисти. Спеціальні мобільні групи під прикриттям охоронних фірм і детективних агенств. Вміють ідеально гримуватися.

  4. Вбивства отруйними речовинами.
  Після винесення рішення про ліквідацію певної особи, чи групи осіб (наприклад сім'ї чи родини), складання плану ліквідації і визначення основних маршрутів пересування жертв, підготовки необхідних документів для подальшого відчуження майна, починають, як правило, з отруєння продуктів харчування. Коли “замовлена” людина купує їх у торговому закладі де працюють люди терористів (таких у Львові не менше третини) дається наводка найчастіше по фотографії. Отруту безпосередньо наноситься під час самого продажу. Сучасні отрути це дозволяють робити. Достатньо одного дотику руки. (через шкіру він не проникає і легко змивається водою). В основному це отрути тривалої дії, котрі уражають органи травлення і серцево-судинну систему. В окремих випадках застосовують і отрути раптової дії котрі, як правило, паралізують серцево-судинну систему. Подібним чином “працюють” через аптечну систему і медицину. Фіксувалися випадки масової реалізації продуктів і медпрепаратів оброблених отрутами тривалої дії. При потребі можуть обробити отрутою і городину на присадибній ділянці жертви.

  Коли вище вказаним способом не вдалося провести ліквідацію (у жертви виявилися якісь підозри) переходять до отрут здатних проникати через шкіру або через органи дихання; найчастіше обробляють ними ручки на вхідних дверях жертви, колодки, крісла лавки, газети, книги, листи, гроші, одяг (одяг терористи здатні обробити в білий день на вулиці в присутності великої кількості людей) і таке інше. Є отрути які водою з милом не змиваються (лише розчинником), візуально невидимі, без запаху, активуються лише при дотику людського тіла. Деякі отрути цього типу здатні активуються вже на відстані до 1см. і переноситись на тіло; і навіть здатні легко і миттєво проникати через гумові рукавиці. Механізм проникнення і активації тих отрут невідомий, мабуть реагує на тепло тіла. І цей метод вбивства в останні часи активно використовують чиновники, для знищення скаржників на особистих прийомах; обробляють такою отрутою крісло і запрошують туди сідати відвідувачів.

  Є ще один метод ліквідації котрий найкраще називати “рукопотисканням іуди”: вбивця обробляє праву долоню спеціальним гелем (для захисту), наносить отруту і йде вітатися з жертвою (потім змиває усе належним засобом). Це робиться у співпраці з групою зовнішнього спостереження. Підготовка вбивці не є складною і ним може стати кожен, менш-більш знайомий з жертвою, хто співпрацює з терористами. Там відмовників не буває. Після “ознайомлення” з цим методом вбивства я перестав подавати руку жидам і сектантами.


  5. Вбивства засобами ураження електромагнітної дії.
  Ці засоби діють за принципом подібним до роботи мікрохвильової печі. Це є надвисокочастотні (НВЧ) обо ультразвукові випромінювачі спрямованої дії (розсіювання променю 10-20см.) здатні викликати у людини майже усі найтяжчі захворювання (залежно від встановленої частоти і частини тіла на яку спрямований випромінювач Розмір самого випромінювача не більше як пальчикова батарейка (найпотужнішого). Дальність ураження до 100м. (коли під'єднаний до електромережі 220 вольт), автомобільних — 50м. (при заведеному двигуні), портативних - 3-5м (залежно від ємності елементів живлення). Доводилося виявляти ці засоби (малої потужності) вмонтовані в плату антени Вай-Фай і компютерну мишку (оптичну) в промислових умовах (здатних спричиняти захворювання легень), котрі вільно і масово продавалися в торгових мережах контрольованих панівним паразитичним етносом в Україні.

  Аби смертельно уразити людину випромінювачем необхідно певний час дії засобу. Тому терористи портативні засоби використовують найчастіше в храмах під час Літургії і в громадському транспорті. Переважно в храмах це роблять їх жінки, котрим природно ходити з сумочками, де і поміщають засіб ураження.
  Ніякого болю під час процесу ураження жертва практично не відчуває; він наступає через хвилин 30 і більше.

  6.Засоби захисту.
  Засоби захисту від зброї електромагнітної дії робляться у вигляді желета з додаванням алюмінієвої фольги достатньої товщини (найпростіший), або з спеціального матеріалу з доданими електропровідними елементами (нитками, кажуть що золотими) через які пропускається низький постійний струм що створює так званий екран. Виготовляється найчастіше у вигляді звичайної сорочки.

  Під впливом засобів електромагнітної дії, як і при дії радіації, найперше з організму людини вимивається йод. Рекомендую слідкувати за вмістом йоду; робити так звану сіточку з йоду на тілі. Коли слід від йоду залишається до 8 год. значить все нормально. Потрібно лише пам'ятати, що йод (і навіть активоване вугілля) можуть вам отруїти.

  Дивіться на фейс продавця. І все придбане з продуктів і медичних препаратів перевіряйте, спочатку попробувати маленьку дозу і прослідкувати за подальшою реакцією організму. Ще немає таких ядів які би людський організм тупо (без усякої реакції) сприймав. Мало відомих і підозрілих осіб в своє помешкання не впускайте. Приймайте їжу лише вдома, як монахи (це їх правило виникло давно, але в подібних умовах). Йдучи на відстоювати свої права до чиновників не сідайте там у запропоновані вам крісла, аби не бути отруєним.


  7.Отруйні гази.
  Минулого року в тих терористів появилися на озброєні якісь речовини, котрі випаровуючись уражають органи дихання людини за декілька хвилин її присутності в зоні випаровування і є мало відчутними на запах (лише дещо опікають носову і ротову порожнину). Цей засіб найчастіше використовують в сільській місцевості безпосередньо біля помешкань жертви, або малолюдних місцях де проходить жертва.

  Виглядає так що отруту зокрема закачують у балони високого тиску, балони встановлюють на транспортний засіб і коли проїзжають біля тієї жертви чи біля її дому (особливо коли той кого бажають вбити знаходиться на подвір'ї) то випускають вмістиме в балоні на неугодного. Таким чином отруту можна доставити принаймні з 50-70 м. відстані. Також таку отруту може задіяти і пішохід, у якого є можливість зайти з підвітреної сторони чи проходячий спереду по руху жертви, зазвичай тоді коли вітер є відсутній. В квартири отруйний газ запускають через вхідні двері, коли є тяга забору зовнішнього повітря, або через вікна, коли там є забір повітря з вулиці. Пробують так і так, коли з першої спроби не вдалося уразити неугодного.
  Ще використовують для цього і пневматичні рушниці. Особливо для стрільби отрутою по балконах жертви, де дуже часто є забір повітря в помешкання і там отрута повільніше видувається вітром. Але цей метод є менш ефективним як з балонів високого тиску, бо в балонах є більше отрути і вона надходить набагато довший період часу.

  І той сморід у Львові (й багатьох інших містах України), котрий списують чомусь на каналізацію, дуже за впливом нагадує дію певних видів отруйних газів, котрі використовують терористи, тільки можливо концентрація дещо менша. Мабуть і там їх розбрискують з балонів високого тиску, встановлених на автомобілях чи з помешкань терористів.

  8.Присипляння жертви.
  Виглядає так, зимою 2012-2013 рр. терористи почали використовувати низькочастотні випромінювачі здатні присипляти людину навіть перебуваючу на вулиці, аби та померла через переохолодження. Раніше масово в Україні подібними випромінювачами користувалися колектори (для викликання у жертви відчуття страху), штунди, банкіри, кадровики й інші шахраї (для викликання у жертви неймовірної довірливості).

  9.Осліплення жертви
  Даний вид тероризму є продовженням традиційного для “богообраних” обливання лиця неугодних кислотою, тільки з вдосконаленим способу доставлення кислоти в очі жертви. Виглядає так що кислоту з повітрям закачують у балони високого тиску, балон встановлюють на транспортний засіб і коли проїзжають біля тієї жертви то то випускають вмістиме в балоні в лице неугодного (чи з стоячого біля тротуару транспортного засобу). Жертва відчуває лише раптовий подув “вітру”, а біль в очах появляється вже дещо пізніше. Зазвичай весь процес позбавлення зору відбувається у декілька заходів.
  (подібним чином, з балонів високого тиску, використовують і отруйні гази).

  10. Собаки-вбивці.
  З 2013 року появилися прояви використання терористами дворняшок, котрих тренують по команді кусати невідомих перехожих, і перед тим щось роблять аби нанести на зуби тварин якусь отруту, мабуть здатну вбивати вкушену ними людини тільки через попадання у кров і є зовсім нешкідливою для ротової порожнини і шлунку дворняжки, типу зміїних отрут, котрі вже навчилися синтезувати. Або використовують тих собачок як одноразових вбивць.

  11. Отруєння водопровідної води.
  Отрута (мабуть водорозчинні луги чи кислоти) закачується у водопровід і там розчиняючись здатна відносно тривалий час робити воду небезпечною для життя. Це чиниться шляхом проникнення у помешкання жертви або завдяки професійному доступу до системи водомереж низького тиску, котрі сьогодні вже здебільшого (біля самого споживача) є у приватній власності у безлічі суб'єктів комунального господарювання, де терористи очевидно і вербують собі подільників. В помешканнях де є лічильник води також і є на вході звортній клапан, що дозволяє труїти воду в і в окремо взятій квартирі, особливо тоді коли ця можливість здовмисниками була продумана вже при оновлені будинкової водорозвідної системи.

  P.S. Окрім цього є наявними і традиційні методи людиновбивства: наклепами, холодною й вогнепальною зброєю і також досконала методика умисної організації ДТП.

  Хай будуть прокляті “богообрані” нацисти, їх друзі, слуги і халуї!!!

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Гість 7 травня 2013, 11:44

  звичайно що помагають, трупи в сірії і лівії на совісті високоморального Заходу, куда так пхається керівник УГКЦ шевчук індульгенції продавати.

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • слава непересічним борцам супротив западних пересічних гамбургеров 7 травня 2013, 11:26

  террикам нужно помогать, бездарности из запада прарвутся сами

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук