Закарпатська "Наша Україна" виступила проти критики уряду

27 червня 20093200

Делегати Закарпатської обласної організації партії вважають помилковими наміри "Нашої України" відкликати своїх міністрів з уряду та не поділяють позицію необґрунтованої односторонньої критики Кабміну, враховуючи наявність у ньому наших однопартійців. Про це заявив народний депутат України, голова Закарпатської обласної організації партії Станіслав Аржевітін, - інформує прес-служба НСНУ.

При цьому він зазначив, що "необхідно переглянути принципи політичної співпраці з політичними союзниками блоку "Наша Україна - Народна Самооборона".

Водночас Аржевітін висловив стурбованість щодо соціально-економічної ситуації в області у порівняні з іншими регіонами.

"Фактично однопартійна влада "Єдиного центру"" призвела до занепаду економічного стану в Закарпатті, втрати довіри до Президентської гілки влади, а звідси і авторитету нашої партії", - наголосив Аржевітін.

Делегати З’їзду від Закарпаття звертаються до Президента України розпочати створення в Закарпатській області виконавчої влади на демократичних засадах із залученням всіх демократичних сил краю, що увійшли до Українського національного об’єднання.

"Ми переконані, що створення такої моделі управління на Закарпатті відповідає найгострішим проблемам сьогодення в області, сприятиме піднятті авторитету і відповідальності нашої партії", - заявив Аржевітін.

"Наша обласна організація готова брати на себе основну відповідальність за покращення соціально-економічного стану на Закарпатті разом з демократичними і прогресивним силами нашого краю", - додав він.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук