Законність будівництва в Левандівському парку і на вул. Карманського у Львові знову перевірять

Головні новини за 12 серпняВіталій Кубліков, 12 серпня 2014, 12:23 2578 0

У понеділок, 11 серпня, львів’яни протестували проти будівництва багатоповерхових будинків на вул. Карманського, 21 та на вул. Повітряній, 16а, забудовником яких виступає Будівельно-інвестиційна компанія «СБ ГРУП». З місцевими мешканцями зустрівся міський голова Львова Андрій Садовий, який переконаний, що ці забудови незаконні.

Щодо будівництва на вул. Карманського, 21, то там заплановано збудувати багатоповерховий житловий будинок. Мешканці навколишніх будинків категорично проти такого будівництва і хочуть на цій території облаштувати дитячий майданчик. 

Водночас ініціативна група визнає, що дозвіл на будівництво тут є. Утім, міські депутати давали його на індивідуальний будинок. Натомість зайшла мова спершу про зведення чотириповерхівки, потім 7 поверхів, а тепер про усі 12 поверхів, розповіли місцеві мешканці.

«Ми впевнені, що тут неможливо будувати, а вся проектно-дозвільна документація, яка розроблялася, не може бути законною, так як його не можна тут збудувати», – зазначив член ініціативної групи Орест Степаняк.

Забудовник уже кілька разів сідав за стіл переговорів з ініціативною групою. Домовилися навіть про перенесення колектора, який тут проходить. Утім, ситуація не поліпшилася.

«Чому бізнес щоразу повинен боротися за своє законне право, яке спочатку місто погоджує, а потім воно ж вважає його сумнівним. Ми маємо всі законні документи на будівництво, які пройшли не одне коло погоджень та перевірок. Жодна установа не побачила афери. По вулиці Карманського, 21 ми маємо всі судові рішення на користь законності будівництва. Прокуратура провела всі перевірки і не виявила порушень», – подивований голова правління будівельно-інвестиційної компанії «СБ ГРУП» Олександр Білько.

Зацікавився непорозумінням і мер міста Андрій Садовий. За його словами, ця земельна ділянка передана у приватну власність поза земельним аукціоном. Тож місто не отримало від цього ні копійки. Мер запропонував «відмотати плівку назад, аби з’ясувати, чому і забудовник, і мешканці стали заручниками ситуації».

До нового методу протесту вдалися і мешканці Левандівки. Вони напередодні зійшлися на віче проти забудови тутешнього парку. Передачу громадських вбиралень у приватні руки, на місці яких і хочуть зводити будинок в парку, міський голова вважає абусурдом. «Є однозначна позиція громади, що вони цього не дозволять. Є позиція здорового глузду. Це є парк, які тут можуть бути житлові будинки. Завдання сьогодні – змусити усі державні служби працювати згідно з чинним законодавством. Усі неправильні рішення мають бути скасовано», – певен мер.

Відтак наразі всі підготовчі роботи і на вул. Карманського, і в Левандівському парку припинили до з’ясування всіх обставин. Забудовник переконує, що готовий відстоювати свої інтереси у правовому полі, бо вже має чималі збитки.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук