Замість Святослава Вакарчука партію «Голос» очолила Кіра Рудик

Вакарчук залишається лідером «Голосу», продовжить працювати в парламенті і розвивати партію

Замість Святослава Вакарчука партію «Голос» очолила Кіра Рудик
фото «Голосу»
Кіра Рудик стала вже третім керівник партії «Голос» за останній рік

Депутатка Верховної Ради України Кіра Рудик очолила партію «Голос» замість Святослава Вакарчука. Про це ввечері у середу, 11 березня, повідомила прес-служба «Голосу».

«Сьогодні ми постали перед дуже серйозним викликом: влада під виглядом нових облич насправді протягує старі. Ми ж своїм прикладом показуємо зворотнє: ми приводимо до лідерських позицій і в партії, і в парламенті нових професійних людей. Саме тому сьогодні на з'їзді партії «Голос» вибрали новим главою партії кращого управлінця з нашої команди Кіру Рудик», – заявив Вакарчук.

Причиною такого вибору в політсилі називають управлінський досвід Рудик.

«Кіра уособлює собою сучасність. І цю сучасність вона привнесе в роботу партії разом із неоціненним досвідом управління великими командами», – сказав він.

Водночас Вакарчук заявив, що залишається лідером «Голосу», продовжить працювати в парламенті і розвивати партію.

«А я як лідер буду продовжувати розвивати партію ... Ця місія політичного провайдерства і є моїм форматом в українському політикумі. Я завжди робив це щиро і голосно. І буду продовжувати це робити. Це і є особистий формат Святослава Вакарчука», – заявив він.

відео «Голос»

Хто така Кіра Рудик

Кіра Рудик – перша заступниця голови Комітету Верховної Ради з питань цифрової трансформації. Закінчила Києво-Могилянську академію за спеціальністю «Інформаційні технології».

Працювала тестувальницею програмного забезпечення з 2005 року в Software MacKiev, а з 2007 року – в TAIN Ukraine.

Рудик керувала київським R&D-офісом, який займається розробкою усього софту для Ring, зі штатом 500 осіб.

Компанію Ring Ukraine разом із головним офісом у США купив Amazon за 1 мільярд доларів. Ring спеціалізується на випуску «розумних» дверних дзвінків, які дозволяють відстежувати територію та відвідувачів на відстані в режимі реального часу.

На дострокових виборах до Верховної Ради Рудик була третім номером виборчого списку партії. Слід зазначити, що Рудик – вже третій керівник партії «Голос» за останній рік.

Партія «Голос» була створена 21 травня 2019 року. Керівником політичної партії «Голос» значилася колишня заступниця міністра економіки Юлія Клименко, а в липні її змінив Святослав Вакарчук.

На виборах 21 липня 2019 року «Голос» набрав 5,83% голосів. З урахуванням мажоритарників вона отримала 20 мандатів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук