Заньківчани кличуть на прем’єру казки для дорослих «Голий король»

Головні новини Львова 25.03Марічка Крижанівська, 25 березня 2016, 18:26 793 0

До Міжнародного дня театру, 26 і 27 березня, у Львівському театрі ім. Марії Заньковецької – прем'єра вистави «Голий король».

Режисер Вадим Сікорський цього разу вдався до творчості Євгена Шварца. Автор у своїй п'єсі «Голий король» об'єднав три казки Андерсена – «Свинопас», «Принцеса на горошині», «Нове вбрання короля».

Як завжди, Вадим Сікорський помістив в одну посудину комедію, драму, сатиру і назвав цей жанр казкою-притчею для дорослих.

«Цей матеріал не плоский, не однозначний, ясна річ, що він багатовимірний і в цьому жанрі притчі дозволені всі жанри. А він ще й дозволяє більше пофантазувати, ніж традиційні жанри», – розповів Вадим Сікорський.

«Воно так написано, що всі думають, що це таке ближче до казочки, такого чогось дитячого. Насправді, ми намагаємося зробити щось дуже доросле, серйозне, але легко і невимушено», – додав заслужений артист України Василь Коржук.

У такому ж дусі композитор Тарас Терлецький написав музику. Тут обіцяє стилі на будь-який смак.

«Музичне оформлення у цій виставі буде дуже різнобарвне, бо можна буде почути твори і в стилі R'n'B, і в роковому, симфонічний Голівуд також буде присутній», – повідомив Тарас Терлецький.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук