Заощаджені на виборах гроші витратять на потреби армії

СуспільствоОльга Карабан, 11 червня 20141960

Президент України Петро Порошенко доручив Кабінету Міністрів спрямувати кошти, що були заощаджені завдяки тому, що президентські вибори відбулися в один тур, на забезпечення Збройних Сил України та першочергові потреби військових-учасників антитерористичної операції.

Про це повідомляє прес-служба глави держави.

Зазначається, що економія бюджетних коштів склала понад 600 млн грн. Зважаючи на це, Порошенко запропонував уряду спрямувати ці кошти на поліпшення озброєння особового складу, забезпечення українських солдатів засобами захисту, необхідною технікою тощо.

«Пропоную підготувати та подати в установленому порядку на розгляд Верховної Ради України законопроект щодо внесення змін до Державного бюджету України на поточний рік у частині спрямування невикористаних коштів, призначених для проведення позачергових виборів Президента України, на фінансування потреб Збройних Сил України», – йдеться у документі.

За словами президента України, спрямування відповідного ресурсу на фінансування потреб Збройних Сил України дозволить Міністерству оборони України вирішити низку актуальних завдань.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук