Запаленими свічками фани знищили фасад склепу на могилі Скрябіна

Запаленими свічками фани знищили фасад склепу на могилі Скрябіна
Могила Кузьми в Брюховичах

Запалені свічки, які 2 жовтня група туристів залишила на могилі Кузьми Скрябіна в Брюховичах, що біля Львова, спричинили відкритий вогонь, внаслідок чого знищено фасад склепу, де похований Андрій Кузьменко.

Як йдеться в повідомленні на офіційній сторінці гурту «Скрябін» у Facebook, у суботу туристи, які приїхали автобусом, залишили дуже багато запалених свічок біля самого каменю склепу. Свічки сплавилися з пластмасою, в яку був залитий віск, зробився цілий факел, який зачадив все навколо і знищив фасад склепу.

«Горів відкритий вогонь, свічок було 15-20. Вогонь пошкодив центральну частину склепу. Зараз потрібен великий ремонт і заміна деяких частин гробівця», – зазначено в повідомленні.

Тож усіх, хто відвідує могилу Скрябіна, від імені батьків Андрія просять не ставити відкритих свічок на камінь, який нищиться від воску, від вогню, тріскає від високої температури. Свічки можна ставити тільки в порожні лампадки, яких є багато на могилі.

«Велике прохання не залишайте відкритого вогню на могилі Андрія. Краще прийти без свічки, тихо помолитися і не наробити лиха», – йдеться в повідомленні на сторінці гурту «Скрябін».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук