Зарплата учасників АТО не буде враховуватися для призначення їхнім сім’ям субсидії

Зарплата учасників АТО не буде враховуватися для призначення їхнім сім’ям субсидії

Верховна Рада підтримала у другому читанні проект закону №2074а «Про внесення змін до закону України «Про житлово-комунальні послуги» щодо належного соціально-економічного захисту учасників антитерористичної операції та членів їх сімей (про справедливе призначення та надання субсидій)». За відповідне рішення підтримали 242 народні депутати.

За словами одного з авторів законопроекту – голови Радикальної партії Олега Ляшка, прийняття цієї норми дасть змогу не враховувати зарплату військовослужбовців, які є учасникам АТО, під час нарахування субсидій на сплату житлово-комунальних послуг.

«Солдат, який отримує 3 – 4 тис. грн зарплати, сидить в окопі чи танку, захищає країну, його сім’я вважається забезпеченою і не має права на отримання субсидій. Це нонсенс. Тому цим законопроектом пропонується зарплату військових, які беруть учать в АТО, не враховувати в загальний сукупний дохід сім’ї, який дає право на отримання субсидій на послуги ЖКГ», – сказав Ляшко, повідомив РБК-Україна.

Отже законопроект передбачає підвищення соціального захисту прав учасників антитерористичної операції та членів їх сімей шляхом призначення таким громадянам субсидій на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива на період проведення антитерористичної операції.

Нагадаємо, на сайті Кабінету Міністрів працює електронний калькулятор для орієнтовного розрахунку розміру субсидії на оплату житлово-комунальних послуг.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук