Зашмарканими руками

Ігор Ткаленко, 10 грудня 20095620

Не судіть і не судимі будете… Для Бога смерть смертних - це їхнє призначення. Як помідор наливається соком, щоб бути покришеним в салат, так і смертні народжуються на смерть. Як іскри народжуються, щоб летіти в небо, так людина народжується на страждання…

 

 

Адам збирає малину і шморгає носом.

- Адаме, вишмаркай носа!

- Чим?

- Руками.

- Ти шо, тату… і потім тими зашмарканими руками малину рвати?

Не судіть, і не судимі будете… Логіки ніякої - просто потік свідомості пішов. Це Бог говорить. Яким судом судите ви, таким судитимуть і вас.

Днями я зрозумів, що Бог судить зовсім не так, як ми. Ви кажете - зло! А Богу це смішно. Ви кажете - вбивця, а Бог говорить: молодець! Ви кажете - це диявол! А Бог каже - це Я!

Уявіть собі людину, яка власноручно за один день вирізала 400 людей - культурну еліту нації. Вбивця, маніяк, садист, фашист, живодер, гітлер, нацист, гомофоб… Я не знаю, як ви його назвете, але це - Ілля, великий пророк Бога. Все, що він робив, Бога цілком задовольняло. Ну, звичайно, не сам факт вбивства, але Бог був щасливий, бачачи віру Іллі, його відношення до гріха. А те, що там чотириста, чи мільйон було зарізано, саме по собі - це не зло. Це вже наслідок. Наслідок відступлення від Бога, або чогось, що нам зрозуміти несила.

А ось і кращий учень Іллі - Єлисей. Взяв і прокляв нещасних дітей, які над ним насміхалися… Ну це ж діти, що ти їм зробиш, ну сміялися з лисого Єлісея… Ну хіба ж можна так - прокляв. І вийшло з лісу дві ведмедиці і роздерло сорок дві дитини.  А як Бог реагує на це? Може Бог каже: ай-яй-яй, Єлисеє, навіщо ж ти так з дітьми! Та ні, Господа це взагалі не парить. Для нього наша фізична смерть - це як пчих, порожній звук. Читаючи Біблію, розумієш, що ми живемо на цьому світі тільки тому, що Господь дає нам якийсь шанс спасти свою душу в майбутньому. Але коли Він бачить, що наше життя не має смислу, Він його закінчує без жодних зашмарканих сентиментів. Хоча, він же любить нас… Напевно, йому боляче… Але, якщо він бачить, що життя мільйонів втратило свій майбутній сенс - він просто це бачить. Він бачить і переживає нашу смерть, ще до нашого народження. Він знає наш початок і наш кінець, він знає наше призначення, ідею і смисл нашого існування тут, на землі. Нам просто потрібно виконати своє призначення.

Що таке для Господа геноцид? Ну що таке загинуло 100000 немовлят? Ну, нічого. Господь їх забрав на Небеса. Що в цьому поганого, коли вбивають невинних немовлят, які йдуть на Небеса? Набагато гірше, коли вмирає грішник, який не покаявся, який не виконав свого призначення…

Але ж ви не в стані цього осягнути! Ви можете тільки сказати: у Ткаленка дах поїхав. Чи щось в цьому дусі.

Що таке вбивця в очах Бога? Абсолютно нічого. Напевно, важливо - кого ти вбив! Хоча не певен. Господь посилає своїх рабів вбивати своїх ворогів. Інколи Господь посилає своїх рабів вбивати своїх дітей, які через свої гріхи стали його ворогами.

Хтось читав Біблію? А ви думали, що будете ворогувати з Богом і жити? Ну чому, Ткаленку, ти кажеш, що я ворогую з Богом? Хто не фанат Бога, той ворогує з Богом. Це так буквально сказав Христос.

Коли я чую, що Гітлер чи Сталін «від сатани», я думаю: ну хто такий Гілер? Ну хто такий Сталін? Якби Господь не захотів, щоб вони зробили те, що вони зробили, то вони б захлинулися власною слиною ще в пелюшках. Нерозумна людина говорить, що Гітлер був поганою людиною, бо він знищив мільйони людей. В очах Бога він не гірший за простого онаніста, який з точки зору Бога заслуговує смерті. До речі, Гітлер знищував гомосексуалістів! Це погано, чи добре в очах Бога? З точки зору Біблії - це пряме виконання Божої волі. Гітлер просто буквально виконував Божу волю тоді, коли всі інші тупо йшли проти Бога… ( А хто лежатиме з чоловіком як із жінкою, гидоту вчинили обоє вони, будуть конче забиті, кров їхня на них! Левит 20:13)

Що ви можете сказати на це? Тільки одне: Ткаленко, в тебе поїхав дах! Чи може щось розумніше?

А ви знаєте одного біглого вбивцю, улюбленця Бога - Мойсея? Мойсей - убивця. Ну і що? Гітлер теж убивця.

Ткаленко, як можна порівнювати Гітлера і Мойсея? Мойсе же не вбив стільки, скільки Гітлер! Мойсей вбив тільки кількох людей, а Гітлер убив мільйони… Та ні Мойсей убив не менше Гітлера… Немовлят, жінок… До того ж він вбивав особисто, власними руками і ногами… Показував приклад своєму народу, щоб не боялися своїх ворогів. Вбивав Мойсей і своїх.

“ І сказав він (Мойсей) до них: Так сказав Господь, Бог Ізраїлів: Припашіть кожен меча свого на стегно своє, перейдіть, і верніться від брами до брами в таборі, і повбивайте кожен брата свого, і кожен приятеля свого, і кожен ближнього свого. І зробили Левіїні сини за словом Мойсеєвим. І впало з народу того дня близько трьох тисяч чоловіка. (Вихід, 32:27-29)”

Не судіть і не судимі будете… Для Бога смерть смертних - це їхнє призначення. Як помідор наливається соком, щоб бути покришеним в салат, так і смертні народжуються на смерть. Як іскри народжуються, щоб летіти в небо, так людина народжується на страждання…

Це – смертні. Але є ще й безсмертні…

Подивіться на цього розгніваного юнака, що розчавлює носи і кроїть черепи торговому люду прямо в храмі. Шо за хуліган такий?

Ісус з Назарету завітав до Єрусалимського храму і ревнощі за Богом спалахнули в ньому, коли він побачив весь цей «малий бізнес» в Домі Господньому. Мені, звичайно, тут деякі зашморгані ліберали намагалися довести, що Христос тільки замахувався, але не бив людей…

Це верзіння. Ну чого б йому не заїхати по нахабній пиці пари-трійки живих трупів, своїх майбутніх розпиначів. Але Він їх все одно любив… Просто, вони вже могли бути трупами в очах Бога. А може когось він врятував, хтось задумався…

Ну і ще - спробуйте припинити дрібний бізнес в якомусь храмі. Наприклад у Лаврі. Спробуйте зробити це тільки замахуючись на приватних підприємців… Ну… можливо, Ісус якось переконливіше замахувався… Може він міг робити таке обличчя, як в Майка Тайсона, що від одного його вигляду столи переверталися…

Не судіть… Ви не знаєте нічого. Немає нічого поганого, нічого хорошого самого по собі в цьому світі. Немає хороших людей, немає поганих. Точніше, немає кращих і гірших. Всі погані. І не тіште себе марними ілюзіями. Немає нікого, гіршого за вас. Немає ні Гітлера, ні Сталіна, ні Ткаленка.

В Об’явленні Івана Богослова є такий уривок “Знаю твої діла, що маєш ім’я, наче ти живий, але ти мертвий.” Люди можуть виглядали як живі, але насправді вони є мертвими. Мертві для Бога.

А мертві для Бога - це реально мертві. Навіть, якщо вони виглядають живими. Бог дивиться на вас і бачить труп.  І не має ніякого значення, коли ви помрете для людей.  І ваша смерть - це просто пук, а ви так сильно нею переймаєтеся.

Ви ж і так труп! Ви - вбивці! Гітлер і Сталін кращі за вас. Вони хоч послужили Господу. Відірвіть свої душі від своїх трупів і послужіть Господу. Хоча б як Гітлер і Сталін… Чи як Христос. Ісус Христос, наш Господь…

Господи, дай мудрості пізнати Твою мудрість і Твою любов. Навчи не судити по-людськи, але віддати все на суд Тобі. І дай послужити Тобі, стати у пригоді…

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • tkalenko 18 січня 2010, 18:03

  Ви шо народ? Ви якісь злі... Чи мені здається? Ні щоб підтримати, сказати - молодець, Ткаленко, сидів, писав цілу ніч для нас... тобто для вас. Для вас же старався! Ні, прийшли, напісяли, накакали і забралися! Ду-уже дякую! Все, я обидився.

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Бумбокс 5 січня 2010, 18:50

  У дев'яностих Ткаленко намагався продатися Транснаціональній радикальній партії. Не купили. Потім він ще багато разів намагався продатися. Він тільки й робить, що намагається продатися. Можливо, мені вдасться розшукати людину, яка має текст Ткаленкового листа до Чічоліни, писаний його ж рукою. Там він тішився, що настає ліберальний рай, і відтепер дозволено буде все.

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Adolf 23 грудня 2009, 14:14

  Справді, автор надто буквально сприймає смерть! неможна такі "Авторські блоги" виставляти... Пропаганда насиллю??!!!! Сором! В Україні ж багато релігійних конфесій, можна по різному трактувати! непотрібно цього робити! заберіть цей "авторський блог! сором!

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Більше коментарів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук