Засідання Тристоронньої контактної групи відклали через неповну готовність підгруп

Спецпредставник ОБСЄ Гайді Тальявіні повідомила, що тристороння контактна група щодо врегулювання ситуації на Донбасі обговорить результати роботи деяких робочих груп пізніше.

Про це вона сказала у вівторок журналістам у Мінську, пише російський «Інтерфакс».

«Тристороння контактна група, яка мала зібратися сьогодні, відклала обговорення деяких питань щодо деяких робочих груп на пізніший термін», — зазначила Тальявіні.

«Завершено роботу чотирьох робочих груп. Робота відбувається добре. Усі групи обговорили конкретні питання в конструктивному дусі і з багатьох із них порозумілися. Призначена наступна дата зустрічі тристоронньої контактної групи, її поки що не розголошую», — додала вона.

Тальявіні пояснила, що на остаточне вирішення питань робочими групами необхідно більше часу.

«Робоча група з політичних питань обговорила вибори. З питань безпеки — обговорювалося важке питання щодо припинення вогню, відведення важких озброєнь. Усі ці питання не вирішуються швидко», — сказала вона.

Раніше агентство «Інтерфакс-Україна» з посиланням на джерело, близьке до української частини групи, повідомило, що російська сторона зірвала засідання тристоронньої контактної групищодо Донбасу в Мінську.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук