Заступником генсека НАТО уперше в історії стане жінка

СвітОстап Левчич, 27 червня 20162070
Заступником генсека НАТО уперше в історії стане жінка

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг прийняв рішення призначити Роуз Геттемюллер із США своїм заступником. Вона замінить посла Олександра Вершбоу, який займає цю посаду з лютого 2012 року, повідомляє сайт НАТО.

"Я радий оголосити про призначення Роуз Геттемюллер, яка привнесе у НАТО багатий досвід у міжнародній політиці безпеки, а також у таких сферах, як контроль над озброєннями і відносини з Росією. Вона також стане першою жінкою, який зайняла цей ключовий пост, що є важливою віхою в НАТО. Я вдячний послу Олександру Вершбоу, який піде у відставку восени після блискучої кар’єри. Його внесок в НАТО був незамінним в умовах безпрецедентних викликів безпеці", - сказав Столтенберг.

 

Геттемюллер наразі займає посаду заступника держсекретаря США з контролю над озброєннями і міжнародної безпеки, консультанта держсекретаря з контролю над озброєннями, нерозповсюдження і роззброєння.

До цього вона обіймала посаду помічника державного секретаря в Бюро з контролю над озброєннями, перевірки і дотримання, і головного переговірника щодо нового договору про скорочення стратегічних наступальних озброєнь. Вона також працювала, зокрема, директором Московського центру Карнегі.

Геттемюллер вступить на посаду з 1 жовтня 2016 року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук