Завдяки програмі «Добра справа в подарунок» врятували життя 80 дітей

Суспільствопромоція, 29 вересня 20143230
Завдяки програмі «Добра справа в подарунок» врятували життя 80 дітей

Що може бути цінніше за врятоване життя і здоров'я? Особливо виразно це усвідомлюють батьки, діти яких мають страшні недуги - вроджений порок серця, захворювання очей і т.ін. Коли від вчасно зробленої операції залежить майбутнє дитини.

Серед таких дітей і Микита з Донецька.

«Рік тому ми з Микитою приїхали на обстеження до Києва у Центр серця. Моєму синові потрібна була заміна серцевого клапана. Складна і дорога операція... - розповідає мама 16-річного Микити Ія Тесленко. Дуже здивувалися і зраділи, коли наш лікар несподівано запропонував взяти участь у програмі «Добра справа в подарунок». В результаті всі витрати з купівлі серцевого клапана для нашого Микитки взяла на себе МТС. А це кілька десятків тисяч гривень - дуже великі гроші для нас. Ми навіть не очікували, що таке може бути! Дуже вдячні. Якби тоді не зробили операцію, навіть страшно припустити, що б могло бути зі здоров'ям сина. Тим більше, в такій складній ситуації в країні, адже ми живемо в Донецьку».

Для допомоги таким дітям, як Микита і з'явилася незвичайна для України ідея програми «Добра справа в подарунок»: замість офіційних банальних сувенірів до свят для клієнтів, в «МТС Україна» вирішили витрачати гроші на більш цінні подарунки - допомогу дітям, які потребують термінових складних операцій.

Ця допомога, в першу чергу, адресувалася дітям, чиї батьки не могли оплатити операції самостійно, при цьому черга на безкоштовне лікування занадто велика, і дитина може не дочекатися допомоги або залишитися інвалідом. В результаті за чотири роки (саме стільки часу існує програма) вдалося допомогти вже 80 дітям з різних куточків України.

Зараз Микиті 16-ть. Він поки ще індивідуально займається з учителями вдома - має пройти реабілітаційний період після такої складної операції. Але лікарі обіцяють, що відтепер у нього все буде добре.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук