Завтра на аукціоні збиратимуть кошти на реставрацію «статуї Свободи» у Львові

Студенти організували благодійний Х Аукціон надій «Працюй, зберігай, примножуй!»

СуспільствоОрися Шиян, 29 жовтня 20150

Завтра, 30 жовтня, відбудеться Аукціон надій, на якому збиратимуть кошти для реставрації статуї «Ощадність» на музеї етнографії у Львові. Скульптуру, створену понад сто років тому, називають «львівською статуєю Свободи» через її схожість зі знаменитою скульптурою у Нью-Йорку.

Відомі українці виставлять на продаж вироби ручної роботи, сертифікати на послуги, мистецькі речі. Дружина міського голови Львова Катерина Кіт-Садова надала для аукціону стародавню шовкову хустину з вишивкою ручної роботи початку минулого століття, а також коралі з муранського скла української майстрині. Глави УГКЦ Святослав Шевчук надав з особистої колекції картину «Кропивник» Юрія Копчака. Український художник Петро Сипняк передав власну картину «Осінь. Червоне дерево», інформує прес-служба Університету банківської справи, який організовує аукціон.

За результатами аукціону студенти планують відновити скульптурну композицію «Рільництво. Ощадність. Промисловість», яка вже понад сто років не реставрувалася. За попередніми підрахунками, вартість проекту становитиме близько мільйона гривень.

Нагадаємо, благодійний проект «Аукціон надій» проводиться з 2006 року і є однією з наймасштабніших молодіжних доброчинних акцій в Україні. За 9 років організатори зібрали понад 2 млн. грн. на добрі справи.

Аукціон відбудеться 30 жовтня о 17:00 у Музеї етнографії та художнього промислу (просп. Свободи, 20).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук