Завтра на вулиці вийдуть 100 тис. українців

17 листопада 20082960

Всеукраїнська попереджувальна акція профспілок пройде завтра, 18 листопада. Її учасники вимагатимуть від влади дієвих заходів із подолання соціальних наслідків фінансово-економічної кризи. Організатори очікують, що захищати свої робочі права на вулиці вийдуть понад 100 тисяч людей. Про це повідомляє радіо "Німецька хвиля".

Профспілки вимагатимуть не скорочувати робочі місця, урівняти мінімальну зарплату та реальний прожитковий мінімум, а також скасувати необґрунтовані тарифи для населення на комунальні послуги та транспорт.

Крім того, представники профспілок хочуть, аби Держбюджет на наступний рік був узгоджений з ними. На думку одного з організаторів акції, заступника голови Національного форуму профспілок України Сергія Павленка, "влада відреагує однозначно і категорично проти. Бо сьогодні мають місце масові звільнення, які повинні узгоджуватися з профспілками, але цього не відбувається. Роботодавець безконтрольно робить, що йому заманеться". Тому профспілки погрожують від попереджувальної акції перейти до всеукраїнського страйку, аби влада, як вони кажуть, "не нехтувала правами трудящих".

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук