Завтра у Брюховичах до спорту привчатимуть дошкільнят
26 січня у Львові відбудеться шоста спортивна акція у дитячих садочках міста. Цього разу - у селищі міського типу Брюховичі. До спорту дітей привчатимуть Львівська обласна федерація айкідо та арт-студія "Країна чудес".
Захід покликаний ненав’язливо привчити дошкільнят до фізкультури. Клоуни-аніматори, перевдягнуті у казкових героїв, навчатимуть дітей, як проводити ранкову гімнастику, та покажуть, як займатися спортом, - повідомили ZAXID.NET у ГО «Самопоміч».
«Самопоміч активно займається промоцією здорового способу життя серед всіх вікових груп. Метою саме цієї акції є залучення дітей дошкільного віку до здорового та активного способу життя. З лютого акції проводитимуться раз на тиждень в різних садочках міста. А відтепер ми залучатимемо й садочки передмістя, так, наприклад, цього разу день здоров'я відбудеться і в Брюховичах», - зазначив координатор акцій у садочках Юрій Огоновський.
Захід складається не лише з фізкультури для дошкільнят, а й з ґрунтовної роботи: мотиваційні розмови та опитування батьків. Попереднє опитування показало, що основна проблема батьків у влаштуванні дозвілля їхніх дітей – це брак часу і недостатність корисної інформації. Саме тому на акціях батьки можуть отримати корисні буклети та довідники з усією потрібною інформацією про фізичну активність їхніх дітей відповідно до району проживання, віку та стану дитини.
Довідка. За останніми статистичними даними медиків, практично здоровими закінчують школу лише 5-7 % учнів. Як результат, кожен п’ятий учень важко засвоює навчальний матеріал. Саме тому про здоров’я дітей варто піклуватись ще в дошкільному віці. Для того, щоб отримати додаткову інформацію звертайтесь на гарячу лінію Самопомочі: 297-10-00 або за телефоном 093-00-06-888, Юрій Огоновський, координатор акції «Життя зі спортом – яскравіше!». Об’єднання САМОПОМІЧ втілює програму промоції здорового способу життя серед вчителів, студентів та дошкільнят.