<

Завтра у Львові урочисто відкриють новий пластовий рік

Наталія Зубрицька, 7 вересня 20137830
Пластуни

У Львові 8 вересня пластуни проведуть заходи з нагоди відкриття нового пластового року. Головними подіями стане пластове містечко, де відбуватимуться різноманітні акції та вечірній концерт, повідомили в НСОУ Пласт.

Розпочнеться відкриття нового пластового року із Служби Божої у подяку за здоров’я і таборове літо у Храмі Пресвятої Євхаристії. Після цього відбудеться урочисте відкриття на площі Ринок із врученням особливих пластових нагород за 2012 та 2013 роки. Далі, впродовж цілого дня, пластуни та усі охочі зможуть взяти участь у пластовому містечку, що буде розташоване у сквері поблизу пам’ятника В’ячеславу Чорноволу.

Для пластунів, окрім різноманітних конкурсів на практичні вміння, триватиме фотовиставка “Моє пластове літо 2013”, виконання пластових пісень та зустрічі із відомими людьми. Окрім того, учасники цьогорічних таборів зможуть представити свій табір імпрезою, піснею чи танцем, які вони готують заздалегідь.

Для усіх охочих не пластунів буде можливість спробувати свої сили у стрільбі з лука, проявити свою креативність на мистецьких точках, скуштувати пластової кухні та переглянути відеопрезентації із пластового життя. Окрім того, ввечері відбудеться святковий концерт, на якому усі зможуть поспівати разом із львівськими виконавцями.

«На пластовому містечку зв’яжемо вхідну браму, розкажемо про Пласт і чим ми займаємося через активітети, а також зробимо достатньо розваг й для самих пластунів – зустрічі таборів, спілкування із неординарними спікерами та кльовий концерт», – розповів комендант пластового містечка старшопластун Ярема Дух.

Нагадаємо, торік у Львові відзначили 100-річчя Пласту.

Програма

09:00-10:45 - Служба Божа в церкві Пресвятої Євхаристії (пл. Музейна, 1)

11:00-11:30 - урочисте відкриття пластового року на площі Ринок (південна сторона, навпроти входу в Ратушу)

12:00-17:00 - пластове містечко в сквері біля пам’ятника В'ячеславу Чорноволу (між вулицями Винниченка та Підвальною)

17:00-22:00 - концерт в дворику Музею ідей за участі львівських гуртів (вул. Валова, 18а)

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук