Завтра у Львові захисники тварин пікетуватимуть міськраду

У четвер, 10 липня, з 10:00 захисники тварин планують провести акцію протесту "Врятуємо львівських тварин від чиновників!". Мирний пікет відбудеться під Ратушею у Львові. 

Про це повідомили організатори акції на сторінці Вконтакте

У повідомленні зазначено, що ЛКП "Лев" "знущається над тваринами. А ще ганебніше виглядає стиль керівництва у цьому закладі та чиновники міськради, які закривають очі і не бажають вирішувати питання поводження із вуличними тваринами гуманним шляхом, як законодавчо це задекларовано у Львові".

Через таку акцію захисники тварини у Львова хочуть домогтися особистої зустрічі з мером міста Андрієм Садовим та координаційною групою громадських зоозахисників щодо обговорення ситуації довкола ЛКП "Лев". Вони вимагають:

  • звільнити директора ЛКП "Лев" Б.Марківа та в.о. начальника ветеринарного відділу О.Юзьківа. Оголосити відкритий конкурс на заміщення цих посад, враховувати при призначенні думку зоозахисної громади; 
  • підпорядкувати ЛКП «Лев» та всі питання, пов’язані із поводженням з тваринами у місті Львові, управлінню екології;
  • розпочати процедуру атестації та оцінки професійної придатності працівників ветеринарного відділу Львівської міськради і всього персоналу ЛКП "Лев";
  • отримати звіт від осіб, відповідальних за виконання ухваленою сесією Львівської міської ради (Ухвала № 2880 від 30.09.2009) "Програми регулювання чисельності безпритульних тварин у м Львові на 2009-2014 роки";
  • проведення незалежного аудиту щодо виконання проекту та використання коштів наданих Євросоюзом в рамках міжнародної фінансової допомоги для будівництва муніципального притулку у Львові – проект "SOS".

 Якщо Андрій Садовий відмовиться вийти на відкрите спілкування, зоозахисники готові йти на рішучий протест, зокрема виставити намети біля львівської мерії.

Організатори акції – Львівське товариство захисту тварин та Західноукраїнське товариство захисту тварин.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук