Заява прес-служби «ОПТІМА-КАПІТАЛ» стосовно будівлі у Львові

ТОВ «КУА «ОПТІМА-КАПІТАЛ», що є засновником ПП «Шива», звертається до всіх підприємств, установ, організацій, а також громадян України, із застереженням стосовно оформлення будь-яких юридично-значимих відносин з ПАТ «ВіЕсБанк», яке позиціонує себе новим власником будівлі Фізкультурно-оздоровчого комплексу по вул. Зубрівській, 38 у м. Львові.

Згадана будівля, загальною площею 8548,2 кв.м., належить Приватному підприємству «Шива» на підставі Свідоцтва про право власності №294436, виданого 05 лютого 2013 року державним реєстратором Реєстраційної служби Львівського міського управління юстиції Величком Андрієм Степановичем (рішення про державну реєстрацію прав №241739 від 05.02.2013 р.)

Ця заява викликана спробою рейдерського захоплення будівлі по вул. Зубрівській, 38 у м. Львові, яка мала місце 11 серпня 2015 року та була організована посадовими особами ПАТ «ВіЕсБанк» шляхом підробки документів, інших незаконних дій і, можливо, корупційних схем спільно з Державною реєстраційною службою та приватним нотаріусом.

За заявою ПП «ШИВА», ухвалою про забезпечення адміністративного позову  Львівського окружного адміністративного суду  від 17 серпня 2015 року у справі №813/4303/15 було зупинено дію рішення державного реєстратора Реєстраційної служби Львівського міського управління юстиції  Корнєєвої Євгенії Юріївни  про державну реєстрацію прав та їх обтяжень за ПАТ «ВІ ЕС Банк» (індексний номер:23542612 від 10.08.2015р). до ухвалення рішення в адміністративній справі, а також заборонено державним реєстраторам прав на нерухоме майно  Державної реєстраційної служби України, інших органів державної реєстрації прав та нотаріусам вносити зміни до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно щодо будівлі Фізкультурно-оздоровчого комплексу з вбудованим підприємством торгівлі по вул. Зубрівській, 38 у м. Львові, реєстраційний номер нерухомого майна: 5821046101.

Крім цього, на даний час триває досудове розслідування, порушене за ознаками ч.4. ст.190 КК України, стосовно подій 11 серпня 20015 року, а також судові процеси між «ВіЕсБанком» і ПП «Шива». Тому, ми застерігаємо і закликаємо всіх господарюючих суб’єктів та громадян утриматися від оформлення будь-яких відносин з ПАТ «ВіЕсБанк», спрямованих на укладення будь-яких договорів про набуття права власності,  договірних відносин з надання  будь-яких послуг для будівлі Фізкультурно-оздоровчого комплексу по вул. Зубрівській, 38 у м. Львові.

Прес-служба ТОВ «КУА «ОПТІМА-КАПІТАЛ»

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук