Збитки від отруйної речовини поблизу Львова оцінено в десятки мільйонів гривень

Держекоінспекція дослідила відібрані проби ґрунту у Рясне-Руській, що поблизу Львова, забруднених внаслідок складування відходів невідомого походження (сірий скам’янілий порошок із різким запахом аміаку).

Про це йдеться в повідомленні Держекоінспекції у Львівській області.

За результатами досліджень виявлено перевищення норм ГДК (гранично допустимої концентрації) таких хімічних показників: цинк – в 5,2 разу, кадмій – у 7 разів, марганець – в 2,7 разу, магній – у 2 рази, кальцій – у 5 разів, сульфати – у 7,8 разу, хлориди – у 2 рази, амоній (обмінний), у перерахунку на азот амонійний N(NH4+) – у 5,6 разу, а водневий показник рН становив 9,2.

За перевищення норм ГДВ (гранично допустимих викидів) забруднювальних речовин у ґрунті Держекоінспекція нарахувала збитки за забруднення земель на загальну суму 29 578 275 грн та за засмічення земель – 25 101 807 грн.

Матеріали перевірки скеровано у правоохоронні органи для встановлення винних осіб.

Нагадаємо, за 200 м від села Рясне-Руське Яворівського району, що на Львівщині, місцеві мешканці виявили тонни невідомої хімічної речовини сірого кольору. Вона пахне аміаком, тож через випари газу місцеві мешканці почуваються зле.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук