«Зелене місто» додало Добротвору нових дерев

Суспільство9 жовтня 20182240

Останніми роками проблема стихійних сміттєзвалищ особливо гостро відчувається в Україні. Екологічну культуру виховувати складно, але можливо, що вкотре доводять енергетики ДТЕК Добротвірська ТЕС. У компанії керуються дуже важливим правилом – чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять. Його ж і намагаються прищепити містянам, демонструючи все на власному прикладі.

П’ятий рік поспіль десятки працівників компанії спільно прибирають прилеглі до станції території, а також дбають про їх озеленення. Зокрема, всеукраїнська акція «Зелене місто» значно полегшує життя комунальникам. У цьому переконаний машиніст котлотурбінного цеху ДТЕК «Добротвірська ТЕС» Ігор Шкарабан.

«Комунальники постійно стежать тут за чистотою, але ось такі толоки чи такі дні, коли ми їм допомагаємо, це, звичайно, значно впливає на свідомість працівників. Бо вони бачать, що не єдині в тому процесі, що не тільки вони за тим стежать, але й пересічні мешканці дотримуються чистоти».

Цьогоріч до «зеленої» акції долучилися майже сотня енергетиків – щоб прибрати сміття та сухі гілки, висадити нові кущі та ялинки. Заступник начальника паливно-транспортного цеху ДТЕК Добротвірська ТЕС Андрій Гарасюк розповідає, що велика кількість учасників таких акцій приходять із дітьми, які вже змалку бачать, як їхні батьки піклуються про екологію і, звичайно, беруть з них приклад.

Всеукраїнська акція «Зелене місто» відбувається вже вп’яте. Про чистоту вулиць енергетики ДТЕК подбали не лише у Добротворі, а й ще у п’ятнадцятьох населених пунктах України, де розташовані підприємства компанії.

Щоб постійно підтримувати чистоту, такі толоки компанія проводить двічі на рік. Директор Добротвірської ТЕС Олег Таращук стверджує, що ця акція показує усім людям, в якому стані перебувають наші зелені території, та дає змогу зрозуміти, що аби було чисто та зелено, достатньо просто прибрати та дбати про довкілля.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук