Зеленський записав відеозвернення після оприлюднення результатів екзит-полів

Володимир Зеленський пообіцяв, що не підведе українців

Кандидат у президенти Володимир Зеленський, який за результатами національного екзит-полу здобув впевнену перемогу в другому турі виборів президента України, записав відеозвернення до українців. У ньому він подякував за підтримку на виборів.

Зазначимо, що у своєму штабі у КВЦ «Парковий» після озвучення результату Національного екзит-полу Володимир Зеленський пообіцяв, що не підведе українців.

Зеленський вийшов під пісню з фільму «Слуга народу», до озвучення результатів екзит-полу, давати якісь коментарі відмовився, але попозував для фото і селфі.

Після оголошення результатів екзит-полу, Зеленський поцілував і обняв дружину, а потім усіх представників свого штабу, що були поруч з ним на сцені.

«I feel good. Thank you. Don’t cry», – Зеленський почав свою промову англійською, але швидко перейшов на українську.

відео Команди Зеленського

«Ми зробили це разом. Дякую кожному. Зараз не буде ніякого пафосу. Я просто хочу сказати дякую своїм батькам за підтримку і за те, що вони це пережили. Моїй дружині за силу і витримку. Якби вона раніше почула все, що про мене говорили, вона, мабуть, не вийшла б за мене. Батькам моєї дружини. Дякую усій моїй команді», – сказав Зеленський.

«Дякую тим українцям, які мене підтримали, і тим українцям, які зробили інший вибір. Я обіцяю, що ніколи не підведу вас усіх», – сказав Зеленський.

«І наостанок поки я офіційно не президент, я можу сказати як громадянин України усім країнам пострадянського союзу: подивіться на нас – усе можливо!», – сказав Зеленський і пішов зі сцени, попри те, що журналісти кричали «А як же запитання?».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук