Зеленський заявив, що налаштований на примирення з Польщею

У відповідь Анджей Дуда запропонував створення «президентської групи експертів» для вирішення проблем в двосторонніх відносинах

Зеленський заявив, що налаштований на примирення з Польщею
фото АП
Зеленський погодився на пропозицію президента Польщі Анджея Дуди приїхати до Варшави 1 вересня на роковини початку Другої світової війни.

Володимир Зеленський заявив, що налаштований на недопущення домінування тематики складних періодів історії українсько-польських відносин. Про це президент України заявив 4 червня на спільному з президентом Польщі Анджеєм Дудою брифінгу.

«Окремо хочу наголосити, що я налаштований на сприйняття процесу примирення, і недопущення домінування тематики складних періодів історії українсько-польських відносин на порядку денному стратегічного партнерства між Україною та Польщею», - зауважив він.

«Ми маємо берегти нашу гідність, аби наш спільний голос було почуто у загальноєвропейському контексті. Ми маємо спільне розуміння загроз, які несе Росія і боремось за те, щоб ЄС залишався спільним з Україною у її боротьбі проти агресії», - додав він.

Президент Польщі заявив, що сподівається на вирішення проблем в двосторонніх відносинах з Україною і висловлюється за залучення до цього «президентської групи експертів».

«Ми говорили про складні історичні проблеми. Я вірю, що президентська група експертів, яка була створена президентами Польщі та України, могла б зустрітися і активно вирішувати проблеми в наших двосторонніх відносинах і відновити дух правди. Ми сподіваємося на примирення і активну співпрацю», - позначив свою позицію президент Польщі.

Також Зеленський погодився на пропозицію президента Польщі Анджея Дуди приїхати до Варшави 1 вересня на роковини початку Другої світової війни.

Як повідомила прес-служба глави держави за підсумками зустрічі, Зеленський заявив, що Україна і Польща мають спільне розуміння глибини загроз, які несе для всієї Європи Росія, і разом боремося за те, щоб ЄС залишався єдиним і солідарним з Україною у боротьбі проти агресії. Він подякував Дуді за те, що Україна й надалі може розраховувати на надійну підтримку Польщі і співпрацю у багатосторонніх форматах, зокрема на європейському рівні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук