Жінка на Турківщині народила третю двійню

Третя двійня

Головні новини за 05 червняНовини Львова, 5 червня 2014, 19:39 1012 0

Тепер у родині Кудричів — семеро дітей. Живуть посеред гір у селі Нижня Яблунька, тримають господарку і тішаться новим найменшим членам родини.

Соломійці і Софійці всього два тижні. Народилися майже по три кілограми кожна. Їхні обов"язки наразі лише солодко спати. А от їхній мамі Наталі Кудрич відпочивати ніколи, втім жінку, здається, це не бентежить, спокійна і усміхнена.

Попри турборти біля наймолодших, мама встигає викроїти час і для старшечких, одягає, зачісує, плете коси, бо ж її діти мають виглядати найгарніші.

Першою народила донечку, а опісля тричі з"явилися двійні. У свої 29 років жінка має уже семеро малят. Згадати дітям, як звати усіх братиків і сестричок — наразі справа не проста.

Дівчата уже встигли полюбити найменших сестричок. Легше, кажуть любити їх вдень, важче вночі, коли заважають спати.

Родина дає собі раду сама, помагати нікому. У селі окрім хатньої роботи жінка має велику господарку: дві корови, теля, кінь, кури, кролики. А віднедавна і поросят побільшало.

Поратися по господарці пані Наталі наразі не дозволяє чоловік, більшість роботи взяв на себе. Мають і величезний город.

Найстаршої 9-річної донечки на подвір’ї нема, погнала пасти корови. Ніколи відпочивати і єдиному синочку Івасику, пішов із татом за конем. Козака привчають до чоловічої роботи змалку.

Поки жінка мусить поратися біля наймолодших малят, на голову сімейства лягає найбільше роботи. Але обоє батьків налаштовані оптимістично і весь час дякують Богу за дітей.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук