Жителі країн НАТО повинні зрозуміти, що мирний період закінчився, – міністр оборони Польщі

СуспільствоОксана Руда, 18 червня 20154571

Міністр оборони Польщі Томаш Сємоняк заявив про необхідність пояснювати населенню країн, які є членами НАТО, що мирний період життя закінчився, а тому вони повинні бути готові захищати один одного.

Як пише УНІАН, так він прокоментував сьогодні, 18 червня, в Польщі під час перших навчань сил високої готовності НАТО «Великий стрибок» результати дослідження, які засвідчили, що серед населення країн НАТО більшість не хотіла б захищати союзників в разі атаки з боку Росії.

«Ви (журналісти) та політики повинні більше говорити суспільству, що після десятиліть миру мирний період після Другої світової війни завершився. Все більше криз навколо Європи. Ми повинні гарантувати, що суспільство це розуміє», – сказав міністр.

Він зазначив, що мова йде не тільки про «українсько-російську кризу, але й також про Ісламську державу та низку різних криз на півночі Африки».

На його переконання, треба робити більше, щоб «захистити наш європейський стиль життя», що значить – «бути готовими пожертвувати для країн-союзників».

«Це повинно бути завданням для всіх нас - пояснити суспільству, що воно повинно бути готовим робити більше до того, коли вже буде запізно», – додав міністр оборони Польщі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук