Житлове будівництво у Львові — здані новобудови та нові об’єкти

Суспільствореклама, 21 липня 201514070

Первинний ринок нерухомості на сьогодні залишається одним з найзатребуваніших на ринку житла. Серед його переваг покупці квартир найбільше звертають увагу на надійність забудовника, місце розташування будинку, якість будівництва та ціну.

Показовими у цьому відношенні є будинки компанії ЕКО-ДІМ, яка вже кілька років очолює рейтинги львівських забудовників.

Цього року компанія вже здала в експлуатацію будинок по вул.Під Голоском (1-а черга будівництва).

«Ведуться завершальні роботи з будівництва 2-ої черги будівництва в цьому будинку та одночасно на фінальній стадії будинок по вулиці Інструментальній – другий в комплексі, де всього передбачено 3 будинки» - говорять в компанії ЕКО-ДІМ.

Для тих, хто цікавиться пропозиціями в районі Під Голоском — пр. Чорновола, безперечно буде цікавим новий будинок по вулиці Орній, який стане вже 3-ім житловим комплексом компанії ЕКО-ДІМ в цьому районі.

Серед новинок компанії в інших районах Львова будинок в центрі міста — по вулиці Балабана. Надзвичайно вдале його розміщення доповнюється і цікавим плануванням, зокрема передбачено квартири з великими терасами, підземний паркінг та громадські приміщення. При цьому ціна більш ніж прийнятна для квартир в центрі - від 15 600 грн за квадратний метр.

Комплекс по вулиці Стуса, де розпочато будівництво 2-ої черги, стане вдалим вибором для людей, які вповні хочуть користуватися перевагами обох варіантів: спокійний мікрорайон в оточенні зелених зон — поруч з парками Снопківський та Залізна вода, з одного боку, та близькість до центру і зручне транспортне сполучення. Оселя тут — це вдалий варіант для тих, хто не хоче втрачати на якості: цікаве і практичне планування, керамічна цегла, утеплення будинку, індивідуальне опалення, — за ціною від 13000 гривень за кв. м.

Доступні ціни на квартири компанії пояснюються тим фактом, що ЕКО-ДІМ на сьогодні — це компанія-виробник з власною потужною виробничою базою, що дозволяє уникати посередників з накрутками і ставити адекватну кінцеву ціну на квартири.

«В будівництві ми впроваджуємо також принципи розумних рішень — починаючи від планування будинку і всієї території — до фінансових механізмів, що дозволяють пропонувати оптимальний варіант вартості без зниження якості  робіт», — говорять в компанії ЕКО-ДІМ.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук