Журналісти показали нерухомість начальника львівської військової академії

СуспільствоН.Т., 9 вересня 2016357710
Журналісти показали нерухомість начальника львівської військової академії

Родина начальника Академії сухопутних військ України Павла Ткачука володіє трьома незадекларованими будинками. Сам Павло Ткачук отримав від держави чотири квартири, які передав іншим особам або ж продав. Про це йдеться у розслідуванні журналістів «Слідства.Інфо», присвяченому нерухомості керівника львівської військової академії.

За даними журналістів, свою першу квартиру від держави генерал Ткачук отримав ще у 90-х. Це були 4-кімнатні апартаменти в Ізяславі Хмельницької області. Однак згодом цю квартиру Павло Ткачук переписав на доньку Олену, яка їх продала.

Пізніше Павло Ткачук переїхав у Тернопіль, в якому також швидко отримав від держави житло.

«Згідно з документами Міноборони, у Тернополі пан Ткачук мав 3-кімнатну квартиру. Однак насправді це виявився цілий котедж із окремим входом та підземним паркінгом. Зараз тут інший власник. Ці апартаменти на понад 200 м2, які він також отримав від держави, генерал Ткачук також переписав на родичів – цього разу на дружину. Дружина житло продала і родина Ткачуків втретє стала в чергу як безхатченки», – повідомляють журналісти «Слідства.Інфо».

Після цього родина Павла Ткачука знову стала в квартирну чергу Міноборони і через деякий час отримала нову квартиру на 100 му Львові. Це сталося, коли Павло Ткачук очолив Національну академію сухопутних військ України. Зараз ця квартира оформлена на його сина Андрія Ткачука, який живе закордоном і працює в українському консульстві в Німеччині.

«Ще одну 3-кімнатну квартиру отримав у Львові вже зять генерала, полковник запасу Руслан Сапіга – на себе, доньок та дружину. Ту саму Олену, яка вже забезпечувалася житлом від держави через батька», – повідомляють журналісти.

Окрім цього донька генерала Олена Сапіга, яка працює стоматологом у військовій поліклініці, володіє маєтком під Тернополем. Хоча, за даними журналістів, родичі Павла Ткачука мешкають в елітній новобудові у Львові.

Сам Павло Ткачук живе під Львовом у с. Солонка. Офіційно його маєток зареєстрований на іншу людину, однак будинок прикрашений родинним гербом із ініціалами генерала. Також журналістам вдалося зафіксувати біля будинку самого Павла Ткачука та автомобіль, яким той їздить у вільний від роботи час.

Це Lexus вартістю понад 1 млн гривень, який зареєстрований на 88-річну жінку, яка, за інформацією журналістів, є тещею генерала. Ця сама жінка й володіє будинком, у якому мешкає Павло Ткачук.

Водночас у письмовій відповіді на запит начальник Академії сухопутних військ України Павло Ткачука зазначив, що інформація про його місце проживання, майнові права та родинні зв’язки є конфіденційною.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук