Журналісти розповіли, як алкоголь з «ЛНР» потрапляє до Євросоюзу

Виготовлений на окупованій Луганщині алкоголь під виглядом російського постачає до ЄС китайська компанія

Білоруські журналісти встановили, що через територію Білорусі та Росії в країни ЄС поставляється фальсифікований алкоголь низької якості, який виробляється в так званій «ЛНР».

За інформацією видання «Білоруський партизан», виробленого алкоголю вистачає як на внутрішній ринок збуту, так і на «експорт».

«Про цю контрабанду відомо ФСБ РФ, яка не тільки не перешкоджає кримінальним групам здійснювати свою діяльність, але навпаки її курирує», – сказано в повідомленні.

З місцевого підприємства в Луганську алкогольний фальсифікат відправляється вантажівками до російського Смоленська через неконтрольовану Україною ділянку кордону. Там товар оформлюють як продукт російського виробництва і надають йому відповідний сертифікат.

Після цього контрабандний алкоголь продають китайській посередницькій фірмі, яка через територію Білорусі відправляє фальсифікат до міста Тракай у Литві, де розташований логістичний склад однієї з офшорних компаній.

З Литви алкоголь відправляється до Великої Британії, уникнувши виплати митних податків та зборів, де він реалізується роздрібними партіями через британських громадян-підприємців Ніла Сміта та Джонатана Вейла, йдеться у журналістському розслідуванні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук