Журналісти знайшли бізнес сім’ї Олександра і Галини Герег в окупованому Криму

ЕкономікаВолодимир Пиріг, 16 лютого 201823143
Так виглядає гіпермаркет «Новацентр К» в окупованому Росією Севастополі

Народний депутат Україна Олександр Герега разом з дружиною Галиною продовжують вести свій бізнес в Криму і після анексії, стверджують журналісти програми журналістських розслідувань «Схеми».

Як йдеться у розслідуванні, відповідно до виписки із реєстру юридичних осіб Російської Федерації, у травні 2014 року українські компанії «Епіцентр К», «Нова лінія» та Торговий дім «Трейдіком Інко», кінцевими власниками яких є Галина та Олександр Гереги, заснували у місті Пушкіно Московської області компанію «ООО «Руслайн Ко». Фірма Герег «Руслайн Ко» є одним із найбільших платників податку на власність до бюджету анексованого Севастополя, йшлося у звіті чиновників окупаційної влади в пояснювальній записці до звіту про виконання консолідованого бюджету міста у 2017 році.

Керівництво «Руслайн Ко» активно бере участь у діяльності гіпермаркетів «Новацентр К» – ця російська юридична особа почала працювати на місці гіпермаркетів «Епіцентр К» на території півострова.

Сам Олександр Герега відповів на коментар з цього приводу. Спочатку він заявив, що йому невідомо про бізнес-діяльність «Епіцентру К» чи афілійованих до нього структур у Росії чи Криму, а потім додав: «Хто його знає. Може, ми і маємо стосунок до цих компаній, і підпільно працюємо на ворожій території, щоби рано чи пізно розпалити пожежу, яка буде крокувати цими територіями, і ці території також стануть такими ж незалежними, як наша країна».

Олександр Герега також додав, що «на території Росії і Криму українським компаніям просто неможливо працювати».

У 2015 році журналісти «Схем» з’ясували, що діяльність у гіпермаркетах замість української фірми у 2014 році почала проводити на той час новостворена російська юридична особа з назвою «Новацентр К». Очолив її колишній комерційний директор українського «Епіцентру К» в Криму Юрій Носач. «Епіцентр К» постачав товари на полиці кримських гіпермаркетів «Новацентр К» через посередника – фірму «Алмера».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук