Зі Львова на військові збори вирушили близько сотні резервістів

Головні новини Львова 05.12Юрій Герун, 5 грудня 2018, 16:28 1927 0

Майже сотня бійців оперативного резерву першої черги вирушила на військові навчання у Яворів. Усі резервісти мають досвід бойових дій на сході країни і зголошувались самостійно, або ж за повісткою військкомату. Тренуватимуться впродовж 20 днів зі збереженням місця праці та заробітної плати.

Одягнені у напівцивільне та уже з військовими наплічниками напоготові. Львівські резервісти очікують відправлення на полігон. Володимиру Гелетію виповнилось 56 років, він каже: «Якщо не ми, то хто? Я людина військова, офіцер запасу, прийшла повістка, то мушу йти, обов'язок мій такий як офіцера, як людини, як українця. Я був на війні і знаю, яка там ситуація, хтось мусить стояти, якщо ми всі опустимо руки, то далі що».

Бойові навики пригадуватимуть впродовж 20 днів. Це вже друга відправка резервістів з початку тижня. Цього разу зі Львова зголосилась майже сотня охочих.

«Навчальні збори відбудуться у військовій частині А0998, славетній 24-й механізованій бригаді та військових частинах Повітряних Сил України, які дислокуються на території Львівської області», повідомив військовий комісар Личаківсько-Залізничного РВК Андрій Дубовой.

Усі вже не раз нюхали пороху на війні. Як і у 14-15 роках, сьогодні теж будуть першими і у навчанні. Тарас мінометник, він сподівається, що на полігоні знову займеться улюбленим озброєнням. А ще передає привіт тим, хто «відкосив»!

«Країна зараз і так в небезпеці, потрібно навчатись, потрібно вдосконалюватись. Втрачений рік часу, це забуті навички, дуже складно потім це все відновлювати», говорить резервіст Тарас Целюх.

За резервістами зберігають пільги, робоче місце та заробітну плату. Окрім цього передбачене грошове забезпечення у розмірі 3 тис. грн. та добові за період навчань.

«Надзвичайно хороша явка, хлопці відгукнулися відразу, прийшли до нас. Тепер вони віддають нам свої документи, ми перевіряємо чи всі записи зроблені, обліково-послужні карти, чи у всіх є документи (копія паспорта, ідентифікаційного). Після цього рахуємо, шикуємо та відправляємо», пояснює заступниця військового комісара Тетяна Беззубцева.

Окрім Львова резервістів відправляють на навчання і в усіх районах області.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук