ЗМІ виявили зв’язки нардепа від «Свободи» з кримінальним авторитетом

Олег Онисько, 21 березня 20140
ЗМІ виявили зв’язки нардепа від «Свободи» з кримінальним авторитетом
фото Вголос
Народний депутат Ігор Кривецький (ВО "Свобода")

Народний депутат від «Свободи» Ігор Кривецький тісно пов’язаний діловими стосунками з дружиною львівського бізнесмена Володимира Дідуха, відомого у кримінальних колах як «Морда».

21 березня «Українська правда» опублікувала інтерв’ю з народним депутатом від «Свободи» Ігорем Кривецьким, у якому він заперечив свої зв’язки з Володимиром Дідухом.

«Морда? Хто такий Морда?», – відповів Кривецький на пряме запитання журналіста УП.

Проте, як з’ясували журналісти сайту «Наші гроші. Львів», Кривецький має тісні ділові зв’язки з дружиною Дідуха – Наталією Сліпченко. Разом з нею депутат є співвласником компанії “Емкорет”. Кривецький і Сліпченко також є співзасновниками громадської організації «Здорова Галичина», яка уже кілька років намагається приватизувати клуб «Романтик» у львівському парку культури ім. Хмельницького.

Раніше про зв’язки Кривецького з Дідухом писала львівська газета «Експрес», наводячи як доказ партнерство Кривецького із сином «Морди» Максимом Дідухом у ТОВ «Мангусти», що надавала послуги охорони. На сьогодні, і Кривецький, і Дідух вийшли із засновників цієї компанії.

Сам Володимир Дідух, за даними "НГ.Львів", є співвласником сімферопольської компанії ТОВ «Козачок-Бахчисарай» та громадської організації «Рідна Галичина».

24 серпня 2012 року на Дідуха був вчинений замах, у результаті якого загинув його водій, а сам авторитет був важко поранений. У лютому 2014 року найманого вбивцю, що брав участь у замаху на «Морду», засудили на 15 років ув’язнення.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук