ЗНО у цьому році здаватиме близько 300 тис. абітурієнтів

У ЗНО-2017 візьме участь близько 300 тис. осіб

Український центр оцінювання якості освіти очікує близько 300 тис. учасників зовнішнього незалежного тестування в 2017 році. Про це заявив директор УЦОЯО Вадим Карандій на брифінгу у вівторок, 31 січня, повідомив «Інтерфакс-Україна».

«Реєстрація розпочнеться з 10:00 6 лютого і триватиме до 17 березня 2017 року. До 31 березня триватиме час, протягом якого можна буде абітурієнту вносити зміни до своїх реєстраційних даних», – сказав він.

Вадим Карандій закликав бажаючих взяти участь у ЗНО реєструватися заздалегідь і нагадав, що, крім електронної заяви, для участі в тестуванні необхідно подати заяву і пакет документів. Зокрема, випускники 2017 року подають документи в свої школи, а випускники попередніх років – до Регіональних центрів оцінювання якості освіти. Жителі непідконтрольних територій зможуть відправити заяви на електронну пошту.

За словами Карандія, додатковий час на реєстрацію буде з 3 по 19 травня, але цей період визначений виключно для учасників антитерористичної операції, жителів Криму і непідконтрольних районів Донбасу.

Також директор УЦОЯО зазначив, що бажають взяти участь в тестуванні в 2017 році громадяни з особливими потребами при реєстрації можуть вказати форму 086-3 / о. Зокрема, в 2017 році учасники з порушеннями зору отримають завдання, надруковані збільшеним шрифтом, а особам з вадами слуху буде надано додатковий час до 30 хвилин на виконання завдань.

Вадим Карадій повідомив, що основна сесія тестування буде проведено з 23 травня по 16 червня, додаткова – з 3 по 12 липня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук