Золото скіфів повернеться в Україну, - Кириленко

КультураК.С., 4 серпня 20156950

Міністр культури України В'ячеслав Кириленко зробив заяву щодо повернення Україні скіфського золота з виставки у Нідерландах, за яке судяться Україна і Росія, розповсюдила прес-служба міністерства.

Таких норм міжнародного права, які можна було б у даному випадку тлумачити на користь Росії, не існує, впевнений В’ячеслав Кириленко: «Російська Федерація, наймаючи дорогих адвокатів, планомірно затягує розгляд справи щодо повернення скіфського золота з Амстердаму. Проте норми міжнародного права – на нашій стороні. Рішення щодо скіфського золота відповідно до процедури може бути ухвалене судом не раніше весни наступного року. Я переконаний, що суд Амстердаму вирішить справу на користь повернення скіфського золота до Національного музею історії України, де воно зберігатиметься до звільнення тимчасово окупованого Криму».

Нагадаємо, зараз у Нідерландах тривають судові слухання щодо експонатів з 4-х кримських музеїв щодо їх повернення. Українська сторона вважає, що золото скіфів має повернутися в Україну. Росія наполягає на його повернення в Крим.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук