Zostanę wybrany, – Juszczenko po głosowaniu
Prezydent Ukrainy Wiktor Juszczenko zagłosował na wyborach Prezydenta Ukrainy w wyborczym lokalu w Domu Związków Zawodowych.
W rozmowie z prasą Juszczenko oświadczył, że jest pewny swojego zwycięstwa. "Zostanę wybrany" - powiedział.
"Nie mam wątpliwości, że Ukraina po raz kolejny zademonstruje, że to europejski demokratyczny kraj, gdzie żyje wolny naród, i gdzie odbywają się wolne wybory" - akcentował głowa państwa. Prezydent życzy ukraińskiemu narodowi rozkwitu i szczęścia - poinformowano ZAXID.NET w wyborczym sztabie Juszczenki.
Wcześniej informowano, że w lokalu, gdzie miał głosować Juszczenko, ograniczono dostęp dziennikarzy. W lokalu wyborczym zaznaczono, że "dziennikarze przeszkadzają pracować członkom komisji".