В Україні зросли тарифи на пересилання листів і посилок через «Укрпошту»

«Укрпошта» з 10 вересня підняла тарифи на доставку листів і деяких посилок в рамках першого етапу підвищення тарифів на свої послуги.

ЕкономікаВолодимир Пиріг, 10 вересня 20183320

Національний оператор поштового зв’язку «Укрпошта» підвищив тарифи на доставку листів на 40% з 10 вересня 2018 року, розпочавши, таким чином, перший етап підвищення тарифів на свої послуги. Відповідне оголошення вже опубліковане в газеті «Урядовий кур'єр», повідомила агенція «Інтерфакс-Україна».

Підвищення тарифів відбулося відповідно до рішення Національної комісії, що здійснює держрегулювання у сфері зв'язку та інформатизації (НКРЗІ).

Згідно з рішенням НКРЗІ, тарифи на послуги поштового зв'язку підвищуються в два етапи: перший з 10 вересня 2018 року, другий – з 1 січня 2019 року.

З 10 вересня підвищуються тарифи на пересилання письмової кореспонденції на 40%, зокрема за доставку непріоритетних листів вагою до 50 г – на 2 гривні.

Підвищено також вартість доставки посилок без оголошеної цінності (масою до 10 кг) – на 3 гривні (з ПДВ), або на 30%, в межах області, на 20% – в межах України.

Другий етап підвищення тарифів на поштові послуги передбачає підвищення тарифів на 14,3% для листів, на 15,3% на посилки без оголошеної цінності (масою до 10 кг) всередині області і на 11,1% – по Україні.

Разом з тим тарифи на пересилання міжнародної кореспонденції та міжнародних посилок, а також тарифи на додаткові послуги при пересиланні відправлень в рамках послуги «Укрпошта Стандарт» не змінюються.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук