Звернення до жителів Франківського району Львова

Богдан Головко, 25 січня 20147656

Люди, вдарив мороз. На ніч передають -15 як мінімум. На вулицях вашого району зараз гуляє, вдень велика, а вночі не дуже велика кількість людей. Не будьте байдужими і виходьте на прогулянки. Приносьте з собою каву, чай, канапки, борщ.

Можете гуляти на автомобілях, лижах, снігоходах:), але прошу - не спостерігайте байдуже з вікон своїх квартир. Не думайте, що за вас погуляють інші. Годі дивитись Громадське ТВ і 5 канал з теплих хат.

Також, хочу попросити інших жителів міста, які сидять вечорами по кнайпах на Ринку, йдуть ввечері на дискотеку, і тих хто безтурботно скуповуються в Новий лінії та Епіцентрах. Спам’ятайтесь! Ситуація в країні стосується кожного.  

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 6

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • Кутня Галина 26 січня 2014, 17:35

  Багато "я" - зумисне, аби наголосити на тому, що це власне моя думка, яку, до речі, не хочу нав"язувати її Вам та Вашим однодумцям. Ми просто різні. Якщо ви (тим паче будучи лікарем!) можете лише спокійно спостерігати за подіями - живіть, мені Вас просто шкода; хоча останній Ваш коментар чомусь мені підказує, що Ви зовсім непогана людина... Просто шкода... Бачите, не всі в цьому житті хочуть і можуть бути пристосуванцями, хоча таких, мушу визнати, дуже багато.

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Сева 26 січня 2014, 17:20

  Дуже багато "Я" у вашому коментарі.Хочу подивитсь на ситуацію з боку, а не з вашої сторони, бо протистояння знедолених, що шукають справедливості і тих, хто володіють благами і не хочуть їх втрачати, то вже класика.Вигода тут в простому, в тому щоб встановити новий порядок, коли сучасні революціонери зможуть себе реалізувати. Але несправедливість іде в першу чергу від самих людей, а не від влади.Влада є творінням людей, а не наоборот. Тай за роки свого життя переконався, що справедливість це ілюзія, бо неможе бути справедливості там де нема рівності - в людстві, де є розумні і дурні, сильні і слабкі, переможці і переможені. І тому дивлячись на революцію, я бачу тих самих знедолених, які хочуть взяти реванш. Сам не належу ні до перших ні до других, владою не наділений і до неї не прагну. А тепер щодо хабарів,вперше я з ними познайомився ще коли був студентом, тоді вони дозволяли мені отримувати стипендію, за умови, що не вдавалось отримати її своїми силами, тепер вже не я даю хабарі, а отримую їх, ні я не чиновник, я лікар і допомагаю тим самим студентам, отримати довідку про хворобу, щоб вони змогли перездати іспит за неявкою, або відкосити від фізвиховання. Отримую символічну винагороду, а люди можливість досягнути баженого результату(думаю не варто говорити, яка в нас зарплата). Всі щасливі, страждає лише абстрактний "закон", але в порівнянні з щастям реальних людей він невартий нічого. Так от до чого я хилю, хабар це добре, бо дозволяє людям досягти баженого результату, але тільки за умови що він є не єдиним таким способом.Цю саму довідку, можна отримати, якщо звернутись за медичною допомогою і бути дійсно хворим.
  Тай, якщо б плюралізму думок не було, тоді і нашої з вами розмови теж би не було. Як би там не вийшло з революцією, я буду з переможцем, а оскільки він поки не відомий, то ще рано вибирати сторону.

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Кутня Галина 26 січня 2014, 12:29

  Я не вбачаю у Вас ворога, а осуджую пасивну громадянську позицію таких, як Ви... А це зовсім різні речі. Я Вас розумію: Ви прилаштувалися якось до життя, щось заробляєте і хочете спокою.А Ви, гадаєте, я його не хочу?! Чомусь мені гадається, що якби Вас несправедливо звільнили б з роботи, обібрала б нізащо кілька разів ДАІ на дорозі, і Ви не змогли би дитини влаштувати у садочок без грошей, і взяти 1-3 довідки без хабаря, і т.д, то, може б, риторика у Вас була хоч трохи інакша. "Революція є вигідна вам"? Про яку вигоду Ви говорити тисячам, мільйонам людей, терпінню яких настав край? Відомо ж, що після будь-яких суспільних катаклізмів настають економічні, це зрозуміло. Я готова животіти певний час на копійки (врешті-решт що і роблю), але хочу спокійно відпускати дитину до школи і бути впевненою, що моєму чоловікові ніхто не відбиває нирки тільки за те, що він заступився за немічну жінку на вулиці, - а до цього останні роки йдеться, і то семимильними кроками. Сидіть, мовчіть... Тільки не забудьте, що і Вашого "плюралізму думок" після законів 16 січня вже не має!

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Більше коментарів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук