Звільнений керівник ДП «Антонов» поновився на посаді через суд

«Укроборонпром» звільнив Олександра Донця за результатами перевірки

Окружний адміністративний суд міста Києва в понеділок, 15 червня, зупинив дію рішення генерального директора «Укроборонпрому» Айвараса Абромавічуса про звільнення президента держпідприємства «Антонов» Олександра Донця. Про це повідомили у прес-службі юридичної фірми «Ілляшев та партнери».

«Тим самим суд задовольнив клопотання О. Донця за його позовом щодо незаконності наказу Айвараса Абромавичуса. Також суд заборонив здійснювати будь-які дії щодо зміни даних про президента ДП «Антонов» у Державному реєстрі, у тому числі виключати з держреєстру відомості про те, що Олександр Донець є керівником держпідприємства», – йдеться у повідомленні.

Як пояснив старший партнер ЮФ «Ілляшев та Партнери» Роман Марченко, згідно з Кодексом адміністративного судочинства ухвала суду набрала законної сили негайно з моменту її винесення, тобто пан Донець наразі є єдиним законним керівником ДП «Антонов». Будь-які особи, які перешкоджатимуть діяльності президента ДП «Антонов», підлягатимуть кримінальній відповідальності за ст. 3».

Зазначимо, що 9 червня «Укроборонпром» звільнив Донця за результатами перевірки, яка виявила неефективне управління підприємством, зловживання й порушення з боку керівництва й нецільове використання державного майна. Тоді тимчасовим виконувачем обов’язків ДП «Антонов» призначили Олександра Лося, віце-президента з проектування підприємства.

У відповідь на звільнення Донця трудовий колектив ДП «Антонов» 9 червня провів відкриті збори та направив звернення до керівництва Держави з вимогою залишити Олександра Донця на посаді та вивести «Антонов» з-під управління Абромавичуса.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук