12 липня в Україні починається вступна кампанія

Головні новини Львова 11.07Андріана Строцька, 11 липня 2017, 17:49 927 0

В Україні стартує вступна кампанія. Від завтра абітурієнти можуть подавати документи на вступ до вищих навчальних закладів. Зробити це можна через інтернет в особистому кабінеті вступника.

У паперовій формі документи треба подавати лише абітурієнтам-пільговикам або тим, у кого є помилка в особистих даних. Абітурієнти, що претендують на державне замовлення, можуть подати дев’ять заяв у різні вищі навчальні заклади, але тільки на чотири спеціальності. Кількість заяв на контрактну форму навчання необмежена.

«Заяви можна подати з будь-якого комп`ютера у будь-який університет. При поданні заяв вступник повинен мати весь пакет документів: паспорт або свідоцтво про народження, ID-картку, фотографії, сертифікат ЗНО, атестат із додатком», – пояснив Роман Шуляр, відповідальний секретар приймальної комісії НУ «Львівська політехніка».

У приймальних комісіях майбутнім студентам допоможуть створити свій особистий кабінет і подати електронні заяви у різні виші. Подати документи на вступ можна до 26 липня.

Нагадаємо, Міносвіти перенесло початок реєстрації абітурієнтів через кібератаку.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук