1445 львівських сімей бійців АТО отримали матеріальну допомогу або пільги

У рамках затвердженої Львівською міськрадою Комплексної програми підтримки учасників антитерористичної операції та членів їхніх сімей – мешканців м. Львова, управління соціального захисту ЛМР забезпечило 1445 львівських сімей соціальними гарантіями від міста.

Зокрема, 1282 сім’ї учасників АТО, членів їхніх сімей та членів сімей загиблих під час участі в АТО звільнено від сплати за послуги з утримання будинків та прибудинкових територій, незалежно від форми власності житлового фонду (квартирної плати), на суму 473,1 тис. грн. 163 заявникам призначено одноразову матеріальну допомогу постраждалим учасникам АТО на суму 1,26 млн грн, йдеться в повідомленні прес-служби ЛМР.

Нагадаємо, що наприкінці минулого року виконавчий комітет Львівської міськради дещо спростив процедуру оформлення звільнення від сплати за послуги з утримання будинків та прибудинкових територій.

Зокрема, на практиці існували випадки, коли учасником АТО є мешканець Львова, який не має дружини (чоловіка) та не має можливості подати до відділу соціального захисту заяву (наприклад, у зв’язку із подальшою участю в АТО). Відтак, тепер право подання заяви надано їх батькам або законному представнику дитини учасника АТО, однак, при наявності документа, що підтверджує повноваження законного представника.

Окрім цього, важливою є нова норма, яка дозволяє у виняткових випадках до заяви, замість документа, виданого одним із уповноважених органів про участь в АТО, додати копію, завірену у встановленому законодавством порядку. До цього розширено і перелік уповноважених органів по видачі такого роду документів. Також прийнято рішення про внесення зміни, яка тепер дозволить гарантувати право заявника на цю пільгу, незалежно від дня подання відповідної заяви, але за умови подання її у 2014 році.

Для отримання детальної інформації слід звертатись до райвідділів управління соціального захисту Львівської міськради.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук