150 000 гривень за найкраще архітектурно-дизайнерське рішення житлового комплексу

Львівський забудовник запрошує взяти участь у конкурсі

Суспільствопромоція, 21 січня 20190

В умовах сучасного будівельного ринку проектування житлових будинків вимагає особливих архітектурно-дизайнерських рішень, які зроблять нову споруду не лише комфортною для життя, а й стильною та неповторною.

Саме тому ТзОВ «ГІАЦИНТ-ЛЮКС» оголошує про проведення закритого бліц-конкурсу на найкраще архітектурно-дизайнерське рішення житлового комплексу, що складається з двох будинків на вул. Карманського, 7А у м. Львів.

У конкурсі можуть взяти участь усі, хто має досвід у проектування житлових будинків. Для цього потрібно надіслати електронну заявку у довільній формі на електронну скриньку [email protected]. До заявки учасник має долучити коротке портфоліо з ілюстраціями запроектованих об’єктів житлового призначення. Участь у конкурсі є безкоштовною, а тому не вимагає реєстраційних внесків чи оплат.

Подати заявку на участь можна до 22 січня 2019 року. На основі заявок буде відібрано 10 учасників конкурсу, кожен з яких гарантовано отримає 12 тис. грн. А на щасливчиків, які посядуть перші три місця, очікують преміальні виплати. Так, учасник, що посяде третє місце, отримає 75 тис. грн, за друге місце – 100 тис. грн, а переможець конкурсу отримає нагороду у розмірі 150 тис. грн. Конкурс триватиме до 15 березня 2019 року.

Усім учасникам, які подадуть заявку на участь у конкурсі, на електронну скриньку буде надіслано детальні умови його проведення та необхідні вихідні дані. Якщо ж у когось виникнуть додаткові запитання, то отримати відповіді на них можна, надіславши листа на ел. скриньку: [email protected] або зателефонувавши за номером: (098) 514 41 98.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук