15,6 тис. малозабезпечених жителів Львівщини одержали безплатні продуктові набори від «АТБ»

15,6 тис. малозабезпечених жителів Львівщини одержали безплатні продуктові набори від «АТБ»

Корпорація «АТБ» повідомила про завершення найбільшого національного благодійного проєкту з підтримки соціально незахищених верств населення, у межах якого жителям Львівської області надали 15 577 безплатних наборів, що складаються з товарів першої необхідності та продуктів харчування, серед яких крупи, макарони, цукор, сіль, рослинна олія, лимони, печиво, чай тощо.

Як повідомила пресслужба корпорації «АТБ», у межах проведення цієї грандіозної акції, яку реалізували з 3 по 23 квітня, жителі 191 населеного пункту по всій території України одержали 571 572 безплатних набори, для закупівлі яких компанія «АТБ» виділила 100 млн грн.

«Це наймасштабніша національна благодійна акція, ініційована корпорацією «АТБ», з надання підтримки тим, хто в ній сьогодні маємо гостру потребу. Співробітники компанії «АТБ» разом із соціальними працівниками Мінсоцполітики на місцях надали реальну допомогу в складний карантинний період сотням тисяч українців — людям похилого віку, малозабезпеченим, інвалідам та іншим особам, які у нинішніх умовах насамперед потребують турботи з боку великого соціально відповідального бізнесу», — прокоментував підсумки цієї ініціативи корпорації «АТБ» її генеральний директор Борис Марков.

Представники влади в регіонах і окремих населених пунктах гідно оцінили внесок корпорації в підтримку українців у період пандемії коронавірусу та подолання важких економічних наслідків пов'язаного з ним карантину. На адресу корпорації та її керівника було відправлено багато листів з подяками, підписаних головами управлінь соціального захисту Житомирської та Вінницької обласних державних адміністрацій, виконкому Малинської міськради Житомирської області, Новодністровської міськради Чернівецької області, міським головою Павлограда Дніпропетровської області. Департамент соціального захисту та сімейної політики Житомирської обласної державної адміністрації відзначив внесок корпорації «АТБ» у соціальну допомогу жителям області подякою на ім'я керівника АТБ Бориса Маркова.

Однак у деяких регіонах допомозі від корпорації «АТБ» не надали особливого значення, а десь благодійний проєкт компанії видавали за власну ініціативу.

Про велику роль корпорації «АТБ» у підтримці українців у період карантину та подоланні економічних складностей, що розпочалися після його оголошення, сказала і керівник Мінсоцполітики.

«Сьогодні вся країна, кожен із нас не тільки проходить випробування вірусом, але й складає своєрідний іспит на людяність, — прокоментувала проєкт «АТБ» очільниця Міністерства соціальної політики Марина Лазебна. – Ми живемо в часи, коли заклик «Допоможи ближньому!» має реальні форми конкретних дій. Залучаються до надання такої допомоги і соціально орієнтований бізнес, і підприємці, і волонтери, і звичайні громадяни. Перша соціальна ініціатива корпорації «АТБ», яка забезпечила продуктовими наборами самотніх людей похилого віку й осіб з інвалідністю, була реалізована за підтримки Мінсоцполітики».

У цій благодійній акції компанія «АТБ» задіяла співробітників 241 магазину своєї мережі, що охоплює всю територію України. Адресну доставку продуктових наборів від «АТБ» здійснювали волонтери та соціальні працівники згідно з персоналізованими списками, складеними Мінсоцполітики та його місцевими і регіональними підрозділами соціальних служб, а також департаментів обласних і Київської міської державних адміністрацій.

Корпорація «АТБ» ініціювала надання адресної допомоги продуктами харчування та товарами першої необхідності на загальну суму 100 млн грн самотнім людям старше 80 років, особам похилого віку, що потребують догляду, а також людям з інвалідністю й іншим представникам соціально незахищених верств населення та запропонувала Міністерству соціальної політики підтримати реалізацію такого проєкту.

Внесок корпорації «АТБ» у протидію епідемії COVID-19 і економічним наслідкам загальнонаціонального карантину вже перевищив 110 мільйонів гривень. Корпорація «АТБ» на прохання Офісу Президента України закупила у Франції на 10 мільйонів гривень 12 флагманських високопродуктивних систем CFX96, що дозволяють проводити ПЛР-діагностику та мультиплексний аналіз сотень зразків у режимі реального часу. Це обладнання, придбане для українських медиків корпорацією «АТБ», дозволяє здійснювати оперативну діагностику COVID-19, а також інших інфекційних захворювань. З 6 по 17 квітня діагностичні системи від корпорації «АТБ» для протидії пандемії коронавірусу передали в обласні лабораторні центри та лікарні Львова, Дніпра, Житомира, Полтави, Івано-Франківська, Сум, Чернівців, Херсона, Чернігова, Києва.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук