15 картин 15 львівських художників виставлено у львівській "Дзизі"

7 листопада 20085800

7 листопада у Львові в межах святкування 15-річчя МО "Дзиґа" відкрилася виставка п’ятнадцяти львівських художників - Василя Бажая, Андрія Сагайдаковського, Володимира Топія, Євгена Равського, Олени Турянської, Андрія та Петра Гуменюків, Віктора Лавного, Мирослава Ягоди, Наталки Шимін, Влодка Кауфмана, Олексія Хорошка, Сергія Петлюка, Мирослава Вайди, Михайла Барабаша - під назвою "15".

"Чому саме ця "п’ятнадцятка"? В експозиції - твори авторів, з якими "Дзиґа" співпрацювала упродовж 15 років. Також всі представлені автори регулярно працюють у форматі сучасного мистецтва (contemporary art) у повному розумінні цього значення: від вже класичного перформансу до найновіших медійних проектів. Також тут представлені автори різних поколінь: від найстарших та відомих (В.Бажай, А.Сагайдаковський) до наймолодших та несподіваних з мистецької формації "Кома", - повідомив на відкритті куратор виставки Влодко Кауфман.

Як зазначив у коментарі ZAXID.NET мистецтвознавець Андрій Дорош, незважаючи на те, що тут зібрано картини різних художників різних поколінь вони не порушують цілісності виставки. "Представлені картини - думаючі, але нічого радісного не передбачають", - вважає А.Дорош.

Виставка триватиме до 23 листопада.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук