170 підприємців у Львові можуть не отримати дозволів на свої МАФи

Головні новини Львова 19.02Ірина Ващишин, 19 лютого 2016, 19:00 903 0
дивіться також

У львівській Ратуші уже вкотре намагаються впорядкувати міський перелік малих архітектурних форм. Однак за вилучення із цього переліку ще не встановлених МАФів міські депутати вже двічі відмовлялись голосувати.

«Із 2 тисяч зареєстрованих МАФів у переліку є такі, які не мають ще документів і взагалі не встановлені. Їх просто з голосу до комплексної схеми вносили депутати минулої каденції. 170 таких кіосків ми запропонували уже нинішнім обранцям вилучити. Ми домовилися спільно разом з керівниками фракцій – давайте будемо йти поетапно і давайте будемо вилучати зі списку невстановлені МАФи великої площі від 40 м, там там були до 180 м. Тобто яка ж це мала архітектурна форма, коли це цілий павільйон? Але депутатський корпус не прийняв нашої пропозиції», – розповіла директор міського департаменту економічної політики Ірина Кулинич.

Втім двічі ця ухвала голосування не проходила. Бо депутати захотіли отримати відповіді на свої запитання.

«Спочатку яким чином відбувався цей відбір, оскільки спочатку була одна цифра. З часом з’явилася трошки менша, в багатьох МАФів з’явились документи. Також було незрозуміло, чому одних вилучаємо, інших залишаємо. Наразі в нас непогана вже співпраця з департаментом економіки і ми напрацьовуємо цей додаток, який би справді був відкритим, прозорим і правила гри були б однакові для всіх», – пояснив голова депутатської комісії архітектури і містобудування Львівської міськради Ігор Телішевський.

Принагідно голова депутатської комісії розповів про кавовий кіоск на вул. Січових Стрільців. Раніше кілька років поспіль на його місці стояла скляна халабуда з пиріжками. Знести мали ще її. Тому і новому МАФу тут не місце, вважає депутат. До того ж власник не погодив його дизайну з мерією. Тепер справа в суді, кіоск можуть демонтувати, а клієнти залишаться без кави.

«Можна і десь інакше купувати каву. Проблеми великої не буде, але кожен має на щось заробляти і працювати. Для чого ж зносити цей кіоск?» – здивувався клієнт МАФу Ігор.

Зараз міські депутати запевняють: разом з райадміністраціями розбиратимуть кожний окремий випадок. Тим, хто правил не порушує, угоди продовжуватимуть. А от нові дозволи отримають тільки ті, хто доведе, що львів’янам вони насправді потрібні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук