20 львівських художників влаштують благодійний аукціон для порятунку хворої школярки

Головні новини Львова 24.05Марічка Крижанівська, 24 травня 2017, 16:05 919 0

У 14-річної львів'янки Юлі Якимик ― гостра мієлоїдна лейкемія. Для порятунку школярки художники влаштують аукціон у Нацмузеї імені Андрея Шептицького.

Художник Петро Сипняк кинув клич між своїми колегами, аби вони надали свої картини для благодійного аукціону. Ніхто не відмовився.

«Вже не перший раз ми з колегами беремо участь у таких аукціонах, мені доводилося вже з десяток разів брати участь і для хворих людей, і для армії, і для школи. І тепер вирішили, що не можна бути байдужими, якщо в людини біда. Вже принесли картини Ігор Гапон, Роман Опалинський, Сергій Міхновський. А ще мають дати полотна Любомир Медвідь, Михайло Демцю, Орест Скоп, Резніченко, Гарпаш, Стогнут», ― розповів Петро Сипняк.

Загалом зголосилося більше 20 митців. На аукціон скликають 2 червня о 17:00 у Нацмузей імені Андрея Шептицького.

Зараз Юля Якимик із діагнозом гостра мієлоїдна лейкемія у німецькій клініці. Дівчинка пройшла 2 курси хіміотерапії, були важкі побічні ефекти, температура 40 градусів трималася 3 тижні, але врешті показники покращилися.

«Після першого блоку хімії було дуже ускладнення, три тижні Юля лежала в ізоляторі. І наразі ті гроші, які ми планували, що будуть використані на 4 блоки хімії, використали тільки на 2 блоки і на лікування в ізоляторі. Загалом вже використано 80 тисяч євро», ― повідомила тітка дівчинки Наталія Лемещук.

Стільки ж треба на щонайменше ще три курси хімії.

Подаємо номер благодійного рахунку:

«Приватбанк»

Номер рахунку: 4149497825446034 Якимик Наталія (мама).

Телефон тітки Наталії Лемещук: 8 067 927 09 94

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук