23 сім’ї у Львові отримали квартири за молодіжним кредитуванням

СуспільствоІрина Ващишин, 1 червня 2017, 16:17 635 0

Сьогодні, 1 червня, 23 молоді сім’ї отримали квартири в новобудові на вул. Ковалика, 1. Їм урочисто вручили сертифікати та ключі від нових помешкань.

18 квартир для молодих сімей профінансувала Львівська міська рада за Програмою пільгового молодіжного кредитування на загальну суму понад 9 млн грн.

Одну квартиру профінансували самотньому молодому громадянину за кошти обласного бюджету, ще одну – науково-педагогічному працівникові за кошти Міністерства освіти і науки України. Ще три квартири профінансовані коштом статутного Фонду сприяння молодіжному житловому будівництву.

Сертифікати на квартири сім’ям вручив міський голова Львова Андрій Садовий. Загалом з 2007 року місто допомогло придбати черговикам вже 83 квартири.

«Для багатьох із вас це є перші власні помешкання, які ви заробили своєю працею. У ці складні часи ми знаходимо кошти з місцевого бюджету наповнювати Фонд кредитування для молодих сімей. Дай Бог, можливо, ситуація в країні буде кращою і держава в більшому об’ємі буде виділяти кошти на іпотечне кредитування купівлі житла. Місто завжди буде долучатись. Подяка будівельникам, Фонду, всім, хто долучився», – розповів міський голова Львова Андрій Садовий.

Серед учасників Програми, які отримали квартири – молоді сім’ї, зокрема чотири багатодітні сім’ї, діти-сироти, науково-педагогічні працівники, а також – працівник міліції та працівник цивільного захисту. Також квартиру отримав і одинокий молодий громадянин. Усі вони стали учасниками Програми пільгового молодіжного кредитування.

За програмою пільгового молодіжного кредитування, термін погашення кредиту – до 30 років. Багатоквартирний будинок на вул. Ковалика, 1 збудували за участю Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву.

До слова, сім'я, яка хоче стати учасником молодіжної програми, має перебувати на міському квартирному обліку. А вік чоловіка та дружини – не перевищувати 35 років.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук