28 березня після капітального ремонту відкриють для проїзду вулицю Піскову

СуспільствоОрися Шиян, 27 березня 20196840
На вулиці замінили каналізаційні мережі і постелили бруківку

У Львові завершився капітальний ремонт вул. Піскової у Личаківському районі. Завтра, 28 березня, її відкривають для проїзду транспорту.

Ремонт на ділянці від вул. Лісної до вул. І. Крип’якевича розпочався влітку 2018 року. Проект розробило ЛКП «Інститут просторового розвитку». Вартість ремонту вулиці – більше 10 млн грн.

Спочатку на замовлення «Львівводоканалу» там замінили каналізацію та водопровід. Після цього на замовлення Личаківської районної адміністрації облаштували дорожнє покриття. Дорогу повністю вистелили бруківкою та облаштували кишені для заїзду машин. Також зрізали кілька дерев, які були самосівами. На їхньому місці висадили нові дерева.

фото Олега Шміда

Колекторам на Пісковій було понад 100 років. Тому тут першочергово замінили водопровідні і каналізаційні мережі, щоб уникнути аварійних ситуацій. Влітку 2018 року підрядна організація ТзОВ «ГрандЗахід» проклала 300 погонних метрів водопроводу діаметром 160 мм, замінила каналізаційний колектор діаметром 500 мм, будинкові водопровідні вводи, каналізаційні випуски, приєднала водостічні ринви та дощоприймачі, інформує прес-служба ЛМР. Вартість реконструкції мереж на вул. Пісковій – 5 млн 679 тис. грн.

У жовтні 2018 року інший підрядник на замовлення Личаківської районної адміністрації розпочав облаштування дорожнього полотна і хідників.

«Під час ремонтних робіт було облаштовано 1178 м2 тротуару, 1537 м2 дорожнього покриття та облаштовано парковки площею 89 м2. Також виконано роботи з благоустрою і озеленення. Вартість цих робіт становить 5 млн 690 тис. грн», — розповіла заступниця голови Личаківської районної адміністрації з житлово-комунального господарства Оксана Пригода.

За інформацією директора ЛКП «Інститут просторового розвитку» Олега Шміда, на житловій вулиці замість колотого каменю поклали бруківку.

«Її встелено діагонально, що знизить рівень шуму і вібрацій. Щоб запобігти проблемі з роз’їздом зустрічних машин, яка є на вулиці Лисенка, паркувальні лоти наполовину заходять в міждеревний простір. Тротуари на вулиці неперервні, в бічні вулички і подвір’я автівки заїжджатимуть через пандус. А щоб не перешкоджати пішоходам, деякі знаки встановлені на вигнутих опорах», — додав Олег Шмід.

Замість старих зрізаних аварійних дерев висадили три кулясті клени і яблуню. Місцеві мешканці пообіцяли висадити інші насадження на травниках і клумбах.

Завтра вулицю повністю відкривають для проїзду транспорту.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук